Jump to content
Tkgg

Banned demo noriu :p

Recommended Posts

Jusu Nick bei nuorada į steam profili - Nick: Tkg / Steam Profilis: http://steamcommunity.com/id/VimoOnTop/

Kada, kuriam mape ir kuriame serve nubaude? - Wc3 Mapas 2000$ jai neklystu ir mazdaug pries savaite nubaude
Kuris admin nubaude (jeigu žinote) - incognito
Kokia buvo situacija, kas ivyko, kodėl bausme gavote jus? - Zaidziau zaidziau ir banas sako kad uz no recoil labai noreciau demo pamatyti 🙂 

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Nu ko tu čia dar nori, aš nesuprantu, kaip tu išvis drįsti čia kažką rašyti... 

Pirma kart kai tu atėjai į serverį aš iškart sakiau, kad tu čytini, dar net atsimenu kaip Trolleriui rašiau, teko tik biškuti palaukti ir vo jau bane sedi, žmogau tu sakai tu esi lemas, ir ką aš galiu sakyt, tavo reaction time yra inhuman net pro csgo žaidėjai neturi tokios reakcijos kaip tu. 

+Koks tau skirtumas, kad ir gausi tą demo, vistiek unbano negausi, nes tavo kiti 5-7 accountai sedi vac... 

Aišku gali bandyti susisiekti su Bullium ir užmokėti, kad gal GAL gautum unban... 

Patarčiau rakinti tema ir nebesigilinti. 

  • Kek 1
  • Patinka 2

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

image.png.a413f49ad5f0201530d3c20b8b206a56.png

2019 metu pabaigoje buvai gaves banu,

taipogi ir 2020 pradzioje. Kazkaip sugebejai issisukti nuo bano apgaves kad nesi cheateris. Antra karta deja nepaeis, esam kartais naivus, bet ne durni ar akli ;).

 

Tie accountai kurie buvo banned bet gavo unbana:

image.thumb.png.6ac47486e8e7dc8023462c8073211091.png

 

image.thumb.png.652132428babd63a36215a78682e9713.png

 

image.thumb.png.c120d75b5fa104c07b4e10b5ce874328.png

 

image.thumb.png.e9e4e43eab40055a7f90186ea686f62c.png

 

Ar dar klausimu turesi ar jau galima rakinti tema?

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Ką dar tu čia bandai išrasti nesuvokiu... Tiek account'ų banned, o tu čia dar bangas keli. Sėsk vaikinuk į suolą ir mokinkis pagarbos, etiketo... Nes matosi, kad žmogutis kartais rašantis, kad tik rašyt... Negausi unban'o pasakyta tuom viskas (Manau ir tema tuom baigta turėtų būt) ,bet tau dar matau negana. Kad peržiūrėsi demo, galvoji pradings ban'as nu c'mon, na mes būnam kartais atlaidūs ir per daug atlaidūs, bet viskam ribos yra. Su tokiom kalbom į seimą prieš rinkimus tiktum tik, žadi, žadi, bet darai savaip, girdi ką nori girdėt ir viskas 😉 Manau turėjai susiprast, kad čyteriams vietos čia - nėra, taip, kad sekmės kažkur kitur laimės ieškant pabiruti 😉 Nesusimątysim, bet... Sekmės gyvenime!;)

tenor.gif

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Jis taip raso nes matyt TO METU nenaudojo nieko. Galvojo ,,hmmm uzbanino mane tada, kada pirma kart savaitei necheatinu, absurdas, einu skustis ir teisybes ieskoti"  😄

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

as tesiog nesuprantu uz ka tas banas ir norejau pazeti demo kas ten buvo kad uzbanino uz nieka bet jai norit gali rakinti ta tema matau kad negausiu demo 😄 

Geros dienos ir aciu uz demesi 😛 

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

3 valandas prieš , ❤Katuotas Batinas❤ said:

Sugalvojo mat jisai sukurti temą po savaitės, demo turi turėti pats, nes niekas su tavim nenori smulkintis, kam išviso cheatinti ant CS:GO gal jum tai įdomu, bet aim'o tai nepagerins.

Tu gal jau nustosi kiekvieną temą komentuoti? visiškai ne vietoj ir ne laiku...

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

o jūs galite minimalių įrodymų duoti ,kad aš cheatinau ? tie vac banned acc nieko neįrodo tarkim jie yra mano po tiek banu net debilas necheatintu (btw ten mano draugo acc kuris mane boostindavo per loptopa su cheatais per jį iki lem nukritau bet neseniai pasikeliau global vėl 🙂)

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

2 valandas prieš , Tkgg said:

o jūs galite minimalių įrodymų duoti ,kad aš cheatinau ? tie vac banned acc nieko neįrodo tarkim jie yra mano po tiek banu net debilas necheatintu (btw ten mano draugo acc kuris mane boostindavo per loptopa su cheatais per jį iki lem nukritau bet neseniai pasikeliau global vėl 🙂)

1. Uz savo paskyras atsakai tu, man atrodo jau buvau tau sakes. Tai ar su jomis zaide draugas, brolis, kaimynas ar mociute, neaktualu, jei kazkas tom paskyrom nutinka, kaltas tu.

2. Negali tave draugas boostint TAIP kad 4 paskyros SKIRTINGAIS metu laikotarpiais gautu ban.
Reiskia jis tave boostino ant pirmos paskyros, uzdirbo tau vac, tada tu pasakiai "Hmm, jis suklydo, pasitaisys"  DAVEI ANTRA PASKYRA boostinti, ir jis tada VEL po menesio gavo tau vac bana, tada tu pagalvojai "hmmm as kvailas, kodel gi nedavus TRECIOS paskyros jam boostint mane, gi kas blogiausia gali nutikt?" Tada jis TRECIAI PASKYRAI tau vac bana uzdirbo ir tu tada ijungei Brain dead rezima ir pasakiai " hmHM   jIsS    gI mAnO   dRauGaSs,    jIS nEiSdRysTu   mAn    keTvIRtoO    VaC    bANo    uZdiRbTi    gI,  aR   nE?" ir volia gavai KETVIRTAI PASKYRAI vac bana. Taip vyko viskas ar ne?

3. Gaves bent 1 vaca, tu prarandi kreditinguma, 1-2 metus laiko negali dalyvauti lanose, turnyrose, cupose, taipogi daugeliose projektose esi blokuojamas.
Gaves multiple vac bans tu esi baninamas be ispejimo nes tai irodo kad tu nemoki ir nesirosi keistis, tavo tikslas gadint ir naikint sita communtiy nes TAU TAIP GERAI.

uztenka absurdiskumo ir smegenu lasteles cia mum svaistyt. Eik kitur. Brain ded.

2ldsf9.jpg.5623cb2ad523047193ac89b3921cd63f.jpg

  • Lovin' it 2
  • Kek 2

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

6 minutes ago, Deivius1 said:

1. Uz savo paskyras atsakai tu, man atrodo jau buvau tau sakes. Tai ar su jomis zaide draugas, brolis, kaimynas ar mociute, neaktualu, jei kazkas tom paskyrom nutinka, kaltas tu.

2. Negali tave draugas boostint TAIP kad 4 paskyros SKIRTINGAIS metu laikotarpiais gautu ban.
Reiskia jis tave boostino ant pirmos paskyros, uzdirbo tau vac, tada tu pasakiai "Hmm, jis suklydo, pasitaisys"  DAVEI ANTRA PASKYRA boostinti, ir jis tada VEL po menesio gavo tau vac bana, tada tu pagalvojai "hmmm as kvailas, kodel gi nedavus TRECIOS paskyros jam boostint mane, gi kas blogiausia gali nutikt?" Tada jis TRECIAI PASKYRAI tau vac bana uzdirbo ir tu tada ijungei Brain dead rezima ir pasakiai " hmHM   jIsS    gI mAnO   dRauGaSs,    jIS nEiSdRysTu   mAn    keTvIRtoO    VaC    bANo    uZdiRbTi    gI,  aR   nE?" ir volia gavai KETVIRTAI PASKYRAI vac bana. Taip vyko viskas ar ne?

3. Gaves bent 1 vaca, tu prarandi kreditinguma, 1-2 metus laiko negali dalyvauti lanose, turnyrose, cupose, taipogi daugeliose projektose esi blokuojamas.
Gaves multiple vac bans tu esi baninamas be ispejimo nes tai irodo kad tu nemoki ir nesirosi keistis, tavo tikslas gadint ir naikint sita communtiy nes TAU TAIP GERAI.

Tema rakinu, uztenka absurdiskumo ir smegenu lasteles cia mum svaistyt. Eik kitur. Brain ded.

2ldsf9.jpg.5623cb2ad523047193ac89b3921cd63f.jpg

Fat +rep ❤️

  • Kek 1
  • Patinka 2

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Tu visiskai netaip supratai mane 🙂 isai mane boostina ne per mano paskyra bet per savo isai tesiog i mano lobby ateidavo 

ir isai zaide per 4 paskyras nes per kiek viena gaudavo coldowna 24h

beja ipai gali sutikti todel nes isai pas mane zaide :))

 

Redaguota Tkgg

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Tai as unbano negausiu ? arba demo SU MINIMALIAIS IRODYMAIS MINIMALIAIS MIN IRODYMAIS

gerai rakinti tema bet turesi pripazinti kad banas buvo false dekui uz visaa laika skirta 

nu tikriausiai is jusu perspektyvo atrodo lyg banas ne false ;D tai as suprantu ir vel gi aciu uz visa laika ir demesi labaaai keista kad negalite in game min irodymu duoti bet ka gi jau padarysi

 

 

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Dėl šventos ramybės, galiu nuimt tau tą ban.
Tuomet galiu vėl užmest, su reason "Multiple VAC banned acc".

Turėtų pagal idėja patenkint visus tavo norus, nes jei prašysi parodyt tuos ACC - pakaks šią temą numest. Win-Win?

  • Lovin' it 1
  • Patinka 3

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Atsakyti

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...