Jump to content
Ξnvy

Priziuretojo Jieskot?

Recommended Posts

Galiu padeti su serveriais, turiu daug patirties ir daug per darytu savo paties pluginu, turiu surf community ant steamo virs 400 zmoniu ir clana savo gerai zinoma. Man anksciau priklause dreamteam jai zinot labai populiaru profesionalu buvusi css surf clana ir turiu daug patirties su surfu ir savininkavimu. Galiu padeti pagerinti servus ir tuo paciu metu padeti priziureti jei domina pridekit ant steamo jei sudomino. 

https://steamcommunity.com/id/black1116/

Redaguota Ξnvy

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Tokius serveriukus kaip bulzajaus surf classic iš interneto gali parsisiųst jau padaryta, tai nemanau, kad jam reikia tavo pagalbos.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

13 valandas prieš , Ξnvy said:

Galiu padeti su serveriais, turiu daug patirties ir daug per darytu savo paties pluginu, turiu surf community ant steamo virs 400 zmoniu ir clana savo gerai zinoma. Man anksciau priklause dreamteam jai zinot labai populiaru profesionalu buvusi css surf clana ir turiu daug patirties su surfu ir savininkavimu. Galiu padeti pagerinti servus ir tuo paciu metu padeti priziureti jei domina pridekit ant steamo jei sudomino. 

https://steamcommunity.com/id/black1116/

Iš tavo rašybos ir šitos žinutės turinio nesuprasi, ar tau 12 metų ar 22. Prižiūrėtojai visada yra reikalingi ir renkami, tam yra atskira tema sukurta, prieš kurdamas naują temą su klausimu pavadinime, pirmą bent search funkciją panaudok svetainėje.

Be to 80% pluginų naudojamų čia yra arba mano parašyti, arba pakeisti/koreguoti. Jeigu turi pasiūlymų ar idėjų ko trūksta, maloniai išklausysiu.

Prieš 1 Valandą, DotDotDot said:

Tokius serveriukus kaip bulzajaus surf classic iš interneto gali parsisiųst jau padaryta, tai nemanau, kad jam reikia tavo pagalbos.

Sėkmės siunčiantis tokius 'serveriukus' :D, o pagalba visada praverčia, tik žinoma reik atsižvelgt į tokias mažas smulkmenas, kaip kad iš ko ta pagalba ateina :).

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

3 valandas prieš , ZasukasAsilas said:

Cia jeigu be lietuvisku raidziu rasai tai nurasytas esi kaip supratau. Keisti jus :D

Jieskok kas nenuraso jai cia blogai, lietuviska raide tu :D

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

nu man atrodo kad pradinese klasese mokytis turejai kas ieskoti ne su j rasos

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Guest
Ši tema yra užrakinta.

×
×
  • Create New...