Jump to content
Sensejus

Neteisingas ban`as

Recommended Posts

Jusu Nick bei nuorada į steam profili - Sensėjus ( su kitu raštu) https://steamcommunity.com/profiles/76561198963698501/
Kada, kuriam mape ir kuriame serve nubaude? - Ryte, VIMO.LT »|Deagle|« only 128T !ws !gloves, Vimo.LT
Kuris admin nubaude (jeigu žinote) - Nelabai prisimenu bet jis turetu tikrai zinoti;) zaide 2adminai vs 3zmogeliukus
Kokia buvo situacija, kas ivyko, kodėl bausme gavote jus? - Campinau, ir tada išlindo žmogus ir pataikiau hs jam, ir jis tada mane išvadino wh ir pareportino, ir tada adminas sumanė mane užbaninti ant visų serverių:). Ačiū už  supratinguma, tad norėčiau, kad šitos bausmės nebūtų.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Žmogus eina su shift'u tu atsistoji už kampo prieš tai žiūrėjęs į sieną, palauki kol jis išlys ir nušauni. Kelis kart vedžioji per sienas, šaudai tikrai labai neaiškiai. Demo turėtu viskas matytis. Aš tave kelis round'us žiūrėjau, tada nusprendžiau, kad tikrai turi wh dėl aimbot'o nežinau, bet vstk už wh užbanintas.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Seni,nichuja as su prime ne wall hackinsiu,be to jei per siena kelis kartus vedzioju nereiskia kad i zmones taikaus🤣tu tiesiog nenorejai pralaimet;)

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Tai kad konkreciai wh esi pagal mane. Ijunk csgo valandas ir palauksim dar keliu priziuretoju kad perziuretu demo

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Aš kartu su dar keliais prižiurėtojais peržiurėjome demo ir padarėme išvadą, kad tavo reakcija neatitinka tavo žaidimo valandų ir ryškiai matėsi kaip vedžioji per sienas. Banas teisingas ir jis lieka.

Čiau.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Ah, 100 200 300 valandų nėra skirtumo kiek jų, gal žmogus turi fps žaidimų patirties. Ar turi keletą acc, dėl pašaudymo jūs negalite nustatyti ar atitinką jo aimas pagal valandas, to nesuprasiu. Tad jeigu jau baninat turėkit būtent mažas vaizdo medžiagas kur jis pasimato kaip hackeris. Nes jūsų "Permetimas akį per demo" nieko nepasako.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Labutis! Tikrai taip, gausi atsakymą! Na norėčiau pradėti nuo to, jog 500+300=800h yra LABAI mažai.

1. Man užteko keletos epizodų, jog pamatyčiau WH. Prefire prieš išlendant priešininkui (ne vienas epizodas, kai priešas shiftina, na, o kas tau, tu palauki ir bam - headshot. Hmm, coinsidence? I don't think so).

2. Ypatingai patiko epizodas, kai nesėkmingoje kovoje galiausiai pasislepia tavo priešininkas už dežės, tuomet netyčia užsitaisant bando grįžti į kovos lauką, tačiau kažkur užkliūna. Na, o tu ir pasimauni ant kabliuko, deja, bet išauni (kitaip tariant - prefire'ini), į už dežės besislėpusįjį. 

3. Na ir galiausiai vyšnelė ant tortuko, labai jau gera pas tave reakcija, hmm valandų tik 800, o reakcija tokia, jog jau gali registruotis į Major (csgo pro turnyras). Gaila pas mane tik 4000h ir tokios reakcijos neturiu, matyt, tu būsi tikras profesionalas.

Epizodėlių buvo žymiai daugiau, bet manau ir tiek užtenka 🙂 

 

Geros dienos ir gero žaidimo. (ne mūsų serveryje).

  • Lovin' it 3
  • Patinka 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Atsakyti

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...