Jump to content
Swagger69

Papeikimas,Laimutis <3 prižiurėtojui.

Recommended Posts

Sveiki taigi,iškart norėčiau pasakyti,kad neradau aš anketos ar kažko panašaus todėl,rašau laisva forma.Viskas prasidėjo kaip į serverį atėjo mano labai labai senas draugas iš kito serverio.Tik atėjo jo yra gan sunkus charakteris,tad su juom bendravimas nėra labai adekvatus jis yra įvaldės "rajono bazarų" ar kitaip rajono žargonų,tada jam "loxas" arba kitokie keiksmąžodžiai nėra labai didelis reikalas.Vis kas buvo prasidėja "Aim_Deagle" map'e War3 serverį.Pasikeitė map mes su tuom draugu toliau kalbėjom neadekvačiai bet tikrai ne piktybiškai pasikeitė į Surf_Ski_2 map ten aš su savuoju senu draugu toliau kalbėjau taip pat.Kartais itraukėm keletas žaidėju,bet tikrai nepiktybiškai o šiandieną prižiurėtojas,buvo nenuotaikoje speju.Sakė po darbo ir taip toliau dar ten pašnekėjom bei prisijunge žaidėjas "Jigga" kuris rašinėjo "kaip funny" ir kitaip provokavo visokius pykčius.Aš kaip būdamas šaltu nervų žmogus atsakiau keletas žodęlių bei prieš tai laimutis buvo parašęs "1/2" nei nick nei ko nesuprasi kam ir kaip ta ispėjima davė.Paskui toliau su senu žmogumi kalbėjau (draugu) ir jis dėjo mute už "ižeidinėjimus" ir panašiai nors po kiekvieno galimai "įžeidimo" visada juokiausi tai rodydamas,kad tai laikau ir sakau kaip kvailą pokštą arba kvaila juokuti.Bet jam tai nežinau kaip atrodė,kad "ižeidimai" tai tikrai nežinau nieko prieš ji neturiu dar šiek tiek ji gerbiu,bet pareigas savo turėtu dirbti tikrai atidžiau nes lošiu šitą serverį 4-metus tai tikrai gan ilgas laiko tarpas.Ir "Vimo" tikrai nemutindavo manes už mano kvailus žodelius.Ašmeniškai laimuti pasakysiu.Neimk visko taip į širdį nors ir 30min užmutinai nereikėjo gag be reikalo duoti.Už tiesa nereikia pykti o jeigu esi blogos nuotaikos užsimutink tam ir yra padaryta komanda. Tai va keletas čia pastabų nežinau norėčiau,kad dabar vyriausias prižiurėtojas pakalbėtų arba duotų patarimų.Demo mazdaug nuo 20;00-21:20 map buvo paminėti bet vistiek antra kartą pasiminėsiu "aim_deagle,surf_ski2" jeigu demo norėsite pasižiurėti.

  • Nepatinka 3

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Tas tavo "draugelis" yra labai konfliktingas ir man nepatiko kaip jus "nepiktybiškai" apie žaidėjus šnekėjot. Nereikia rašyti tų litaniju kai žinai, kad esi neteisus. Džiaukis, kad mute tik 30 min. Galėjau dėti ir ilgiasniam laikotarpiui. Kiti prižiurėtojai seniai tave būtu mutinę, o aš tempiau laika galvodamas, kad jūs dviese apsiraminsit, Buvo pasiūlymas eiti i discorda ir vienas ant kito varyti. O jūs į tai neregavot ir toliau puldinėjot žaidėjus. Tai manau reikėtu pirma pagalvoti normaliai ką padarei ir tada eiti rašyti skunda.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

6 minutes prieš, Gytis said:

Tas tavo "draugelis" yra labai konfliktingas ir man nepatiko kaip jus "nepiktybiškai" apie žaidėjus šnekėjot. Nereikia rašyti tų litaniju kai žinai, kad esi neteisus. Džiaukis, kad mute tik 30 min. Galėjau dėti ir ilgiasniam laikotarpiui. Kiti prižiurėtojai seniai tave būtu mutinę, o aš tempiau laika galvodamas, kad jūs dviese apsiraminsit, Buvo pasiūlymas eiti i discorda ir vienas ant kito varyti. O jūs į tai neregavot ir toliau puldinėjot žaidėjus. Tai manau reikėtu pirma pagalvoti normaliai ką padarei ir tada eiti rašyti skunda.

Laukiam iš protingesnio prižiurėtojo atsakymu,nes tu matau pievas rašai:)

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

6 minutes ago, Swagger69 said:

Laukiam iš protingesnio prižiurėtojo atsakymu,nes tu matau pievas rašai:)

Labai nepiktybiškas komentaras!!!!

  • Lovin' it 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

3 minutes prieš, xEon said:

Labai nepiktybiškas komentaras!!!!

Kaip jis taip ir aš už nieka dar va katik gavau ban.:) Už surf mapo surfinima

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Ne tam serve buvai kad surfintum ir nedarytum dmg. Yra atskiri serveriai laikui ir combat. Jei nesaudai eini i servus su timeriais.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

2 minutes prieš, xEon said:

Ne tam serve buvai kad surfintum ir nedarytum dmg. Yra atskiri serveriai laikui ir combat. Jei nesaudai eini i servus su timeriais.

Bet kame esmė šaudžiau ir daug žmonių nušoviau nu turėjau apie nžn gal 10killu bet ir žaidėju daug nebuvo. tik 2v3 ir dariau daug damage bei surfinau.Ir tas servas ir yra PUBLIC+SURF

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Dabar, xEon said:

Be šansų tave įtikinėti.... Tegu atlekia vyr. priž. gal ką išaiškins.

Kame esmė ne mane itikinėk aš tiesiog dariau ka visada darau surfinu bei dealinu damage bei nušaunu žmonės ir gavau ban? už laiko tempima? 2 nužudau ir global nepaeina nušaut or master guardian ten nu tai ka man padaryt? Normalu ban gaut už tai?

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

@Swagger69 Va koks ilgas tavo mute/gag sąrašas. 

Rašai skundą, kad labai jau blogas prižiūrėtojas yra Laimutis, bet tuo pačiu jam atsakius tu jį įžeidinėji???? Brandu jaunuoli, labai brandu, ta proga dedu tau 2 savaičių silence, gal pasimokysi, jei ne, lauks banas. 

Dabartinio bano niekas tau nenuims, ne pirmą kartą jau laiką tempi, džiaukis, kad tik 30 min banas.

P.S. kas tau atrodo juokutis, kitam gali būti įžeidimas, tai prieš įtraukdamas kitus į savo juokučių ratą pagalvok ar tai neįžeis to žmogaus.

image.thumb.png.8ef8da18140d82ae7d52c80bb4c1df88.png

 

  • Lovin' it 1
  • Patinka 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Tema rakinu, konkreciai zaidejas ateina SAU ir tik sau uztikrint gera laika, kitu zaideju patyciom ir issityciojimu. Nebaude anksciau sako 😄  Mute sarasas pilnas. No offence, bet nebe tie laikai kur gali uzd**int zaideja ir pasakyt "Cia gi prikoliname, draugeliai mes". Tam yra discordas o serve noretume padoraus bendravimo. Pajuokaut, pastumt, paprikolint visada galima kol juokinga visiems o ne 2 zmonems. Tiek is mano puses, speju dabar visi kurie nepritare tavo ilgam postui automatiskai taps tokie pat nebeprotingi kaip laimutis :D? Nezinau ko tikejais.

  • Lovin' it 1
  • Patinka 2

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Dar pasirodo, kad tu adminas, tai ta proga gauni pirmąjį įspėjimą. Jei kartosis elgesys - prarasi adminą + gausi baną 1 d.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Guest
Ši tema yra užrakinta.

×
×
  • Create New...