Jump to content
LiL JuodasIQOS

Mute už tiesą

Recommended Posts

VIMO Prižiūrėtojas Miozy davė mute už tai kad mane įžeidinėjo ir aš jam atsakiau. Tai manau tikrai nėra vertas savo pareigų taip pat norėčiau unmute 

  • Patinka 1
  • Nepatinka 2

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Visų pirmą atėjai į serverį, pasiemei warden ir jau pirmoji diena buvo tavo "neidomi" kalinių atžvilgiu, neišėjus net iš main zonos, bandžius paaiškinti gražiai, jau pradėjai atsikalbinėti, 2 diena tokia pati buvo ir tave ctban'ino, tada jau įsižeidei ir ieškojai prie ko prisikibt. Tada kitame map'e pradėjai įžeidinėti, taip pat viską girdėjo ir kitas JB prižiūrėtojas. Pradėjai prie visų serveryje esančių žaidėjų įžeidinėti, tada ateini čia ieškoti teisybės ir dar meluodamas? 😄 

  • Patinka 2

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Moi'zy sako tiesa, ir nors as neturiu forume priziuretojo, as esu rimciausias priziuretojas, ir as pritariu, kad izeidinejai, buvai pernelyg agresyvus.

  • Lovin' it 1
  • Patinka 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

5 minutes prieš, Moi'zy said:

Visų pirmą atėjai į serverį, pasiemei warden ir jau pirmoji diena buvo tavo "neidomi" kalinių atžvilgiu, neišėjus net iš main zonos, bandžius paaiškinti gražiai, jau pradėjai atsikalbinėti, 2 diena tokia pati buvo ir tave ctban'ino, tada jau įsižeidei ir ieškojai prie ko prisikibt. Tada kitame map'e pradėjai įžeidinėti, taip pat viską girdėjo ir kitas JB prižiūrėtojas. Pradėjai prie visų serveryje esančių žaidėjų įžeidinėti, tada ateini čia ieškoti teisybės ir dar meluodamas? 😄 

Ta prasme dėl ct nieko blogo nesakau. Bet dėl mute tai tikrai pirmas visa tai pradėjai ir gali ne eikit kai aš tavęs paklausiau kodėl free kill gavau tu neatsakiai ir pradėjai mazintis o poto pradėjai įžeidinėt normalu? 

 

Redaguota LiL JuodasIQOS

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Kaliniai round pradžioje būna užmutinti, todėl aš nieko negirdėjau, poto kai atsimutinot, tu jau pradėjai varyt.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Aš nepradėjau aš paklausiau vėl tu tada sakiai nevygdžiau komandos kurią aš dariau tu mane nu šovei. Aš tau bandžiau tai paaiškinti o tu man atsakiai leavink jei kažkas nepatinka tai kaip čia tokį išsireiškimą suprast. Iš varinėt žaidėjus iš serverio normalu ar ne? 

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Iš tavo pusės buvo nepagarbus bendravimas, todėl pasakiau, kad išeitum, o tu neišėjęs pradėjai įžeidinėti, jeigu bendrautum pagarbiai, būtų viskas tau paaiškinta

  • Patinka 1
  • Nepatinka 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

2020-04-24 15:24:20 ir dar toki dx priziuretojai pzyda. VIMO.LT »|JailBreak|« !ws !gloves jb_oasisv07

Su tokiais argumentais savo padeties negerini. NET jei tave TIKRAI TIKRAI izeide pirma, isprovokavo, tu issisaugai serva, mapa ir laika ir perduodi aukstesnem priziuretojam kad issitrauktu demo o ne puoli bazarint atgal.

Kad tave sudrausmina del prastos dienos vedimo ir papraso uzleisti wardena ar ct kitiems, tai nera izeidimas, tai konstruktyvi kritika kuria turi priimt, mokytis is kitu wardenu kad galetum vest idomias dienas.

 

Mute tik simboliska 12h gavai, kuriam praejus galesi vel drasiai bandyti eiti i CT ir daryt viska kad tiek tavo tiek zaideju zaidimas jailbreake butu idomus.

 

Btw, truputis tavo chato kad pats varai ant kitu wardenu

2020-03-10 19:17:43 wardenas tai lavonas. VIMO.LT »|JailBreak|« !ws !gloves jb_carceris_021
2020-03-10 19:17:22 susildayt zinot ka reiskia kad stvet reik krw kas per lavonai. VIMO.LT »|JailBreak|« !ws !gloves jb_carceris_021
2020-03-10 19:17:00 :DDD. VIMO.LT »|JailBreak|« !ws !gloves jb_carceris_021
2020-03-10 19:16:56 krw lavonas d. VIMO.LT »|JailBreak|« !ws !gloves jb_carceris_021
2020-03-10 19:15:34 kaip tu insainboi gali kalbet kai tau 12 kokia. VIMO.LT »|JailBreak|« !ws !gloves jb_carceris_021
2020-03-10 19:15:03 MUTINKIT TA VAIKA BLET. VIMO.LT »|JailBreak|« !ws !gloves jb_carceris_021

+ pastovus zargonas ir keiksmazodziai. Drasiai galeciau prailgint bausme 5x, bet ne tam cia susirinkome. Tikiuos supratai ka bandau pasakyt. Priimk tai kaip pamoka ir ryt sugryzk pasimokes, pasitaises ir pasiruoses uztikrint malonu zaidima ne tik sau vienam. Sekme

Ar nori toliau aiskintis, meluot? Nes tada nepagailesiu bausme padidint

  • Patinka 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Tai tvarkoj viskas suprasta. Bet esmė aš suprantu kur būna kritika, o kur būna agresija tai čia tik tiek. Nu toki chat tai pas kiekvieną rast galima. Kaip kurie ant juoko nu bet jo 

  • Patinka 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Malonu kad supratai. Priziuretojai blogo nelinki, tik bando uztikrint padoru zaidima visiem. Sekmes ir lauksim taves ryt!

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Guest
Ši tema yra užrakinta.

×
×
  • Create New...