Jump to content

Recommended Posts

6 valandas prieš , Ti ti ri Dora said:

3 eurai :))))

KADA GALIMA BŪTŲ UŽSUKTI?

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

1 valandą prieš , DCRE said:

Tipo toks geras gelio papildymas, kad net straipsnius rašo??? 

Ir ne bet kas dar juos rašo, o pareigūnai! 

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

1 hour ago, IGNN1S 弐 said:

Idėja evento gera, tačiau ar man ir vėl kaip eiliniuose konkursuose negalimės dalyvauti? :D

Dalyvauk. Pagalbos gausiu is bullzajaus arba paparasysiu kad kolegai (antifr33zui) uzdetu laikinai admina kol vyksta Eventas.
Bet kol esu serve su kitu nick, nematau kad zaidejus skatintum i forum arba steam grupe jungtis kaip buvom susitare... Tai cj teks nukirpti dali prizu jeigu tu taip.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Prieš 1 Valandą, Deivius1 said:

Dalyvauk. Pagalbos gausiu is bullzajaus arba paparasysiu kad kolegai (antifr33zui) uzdetu laikinai admina kol vyksta Eventas.
Bet kol esu serve su kitu nick, nematau kad zaidejus skatintum i forum arba steam grupe jungtis kaip buvom susitare... Tai cj teks nukirpti dali prizu jeigu tu taip.

Grupės narių didėja, o forume ir taip patarosiom savaitėm su chuliganu temų užtenka :D

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

1 hour ago, IGNN1S 弐 said:

Grupės narių didėja, o forume ir taip patarosiom savaitėm su chuliganu temų užtenka :D

Manau susitarima bandai apeiti. Nauda turi buti abipuse. Steam grupei tikrai lietai dideja zaidejai palyginus kiek nauju ateina... Turetum daugiau demesio skirt i ju kvietima i grupe.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Guest
Ši tema yra užrakinta.

×
×
  • Create New...