Jump to content

Recommended Posts

Yo yo yo, Su jumis Ponaitis DaTroller sveikinasi. Neseniai draugu projekte (geriausiam LT projekte pavadinimu BACHURU SERVAS) surengem eventuka "Atspek daina". Kaip ir daugeliui patiko, buvo gerai praleistas laikas, atiduota net ir prizu. Tad nusprendem sia uzduotele atnest i ANTRA geriausia projekta lietuvoje, Vimo.lt (No offence)
Kas per uzduotis? - Uzleidziam daina, atspeji, gauni taska/priza. Sounds simple? 

 

Zaidimo taisykles:

 2018-02-25 18:00h (sekmadieni) visiem susirinkus i Classic Surf serveri  (78.58.167.158:27026 ) Serveris dar gali keistis! bus leidziamos dainos per slam programele,  Isviso bus apytiksliai 20 dainu, kurias leisim po 10-15 sec priklausomai nuo dainos. Daina gali buti betkokio tipo/zanro (tiek oldschool tiek naujesnes tiek funny...)
Pirmas zaidejas atspejas ir chate parases tikslu dainos pavadinima (arba jos atlikeja) automatiskai gaus taska, bus ir sunkesniu dainu, kurios bus leidziamos paciam gale, ju verte bus 3 taskai, kad zaidejai galetu atsigriebti. Pabaigoje zaidejai surinke daugiausiai tasku gaus pagrindinius prizus. Jeigu taip iseis, kad tasku skaicius bus vienodas, bus daromas pratesimas ir klausysim papildomu 3 dainu.

P.S. Jeigu daina bus atspeta iskarto ir bus daug norinciuju, galesim isklausyti visas 20 sekundziu, veliau visi dainos linkai bus prisegti video, kuris bus ikeltas i Youtubes kanala.

 

*Visas eventas bus irasinejamas ir galbut save isvysite  Antifr33z3 Youtube paskyroje tad pasistenkite!.

 

- Papildoma uzduotis -

Atspejes daina zaidejas turi teise bandyti ja sudainuoti ir uz tai gauti papildoma priza! (arba sia garbe gales perleisti kitam zaidejui) Ruoskites Cringe festui.

 

Prizai? 

1vt. CZ75-Auto | Xiangliu; Garrys mod Steam game gift; Spec admin privilegijos 2 menesiam visose VIMO serveriose.
2vt2 Case raktai,  3 Steam trading kortu setai; Spec. Admin privilegijose 2 menesiam pasirinktame serveryje
3vt 1 case raktas, Gift Package; Admin privilegijos 2 menesiam pasirinktam serveryje.
4vt. Gift Package; VIP privilegijos 2 menesiam
5vt. VIP privilegijos 2 menesiui

Papildomos uzduoties prizas: Zaidejui padainavus bus uzdetas balsavimas su keturiais pasirinkimais ko nusipelne zaidejas.
"1. Vip (lievai)"   "2. Admin (mid)"   "3. Spec admin (Puikiai)."   "4. Case rakto + VIP (ONE TIME ONLY)"
Jus zaidejai balsuosite ir savo draugam rinksit priza kokio jis nusipelne!

 

Taisykles:

1. Nekalbeti/nespaminti/nefloodinti kai yra leidziama daina (mute 300min)

2. Nespaminti savo atsakymo daug kartu, zmoniu visdelto daug, o eventas turi praeiti sklandziai (Iskrentat is evento trim dainom i prieki)

3. Netrolinti ir netrugdyti Antifr33z3 bei DaTroller vesti Evento.(iskrentat is evento)

 

Renginio organizatorius:

DaTroller

Antifr33z3

Renginio remejas:

Bullzajus

...
Cia gali buti jusu nick

 

Turit klausimu? dabar pats laikas jos isreiksti cia komentarose ir bus atsakyta!
 

 

 

  • Lovin' it 2

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Just now, Bullzai said:

Ir tu bananų užsimanei pavalgyt kiba :D?

Nepradek. Tik pateikiau fakta. Antra vieta irgi gerai! Laikiuxa iveiket. :D 

Redaguota Deivius1
  • Patinka 2

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

PADEKITE PALAIKYTI TEMA VIRSUJE KAD VISI JA MATYTU IR KAD VISI TURETU SANSA SUDALYVAUTI EVENTUKE!

Jeigu jums patinka Merginos (Vaikinai) rasykite UP!

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

8 minutes prieš, Deivius1 said:

Nepradek. Tik pateikiau fakta. Antra vieta irgi gerai! Laikiuxa iveiket. :D 

nesikeik blet taip pas man forume nx!

 

4 minutes prieš, DCRE said:

O jeigu man patinka maistas? Izeidei mane...

 

apie ką tu :D?

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

deivius rasė: kam patinka merginos(vaikinai) rašykit up, o tai jei man patinka maistas?

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Just now, DCRE said:

deivius rasė: kam patinka merginos(vaikinai) rašykit up, o tai jei man patinka maistas?

Jauti lytini potrauki maistui? Jis tave uzveda ir sukelia stimuliacija? Yra keli tokie atvejai bet labai reti kai zmogus galvodamas apie maista gali patirt orgazma, jeigu tu vienas is ju, pavydziu. 
lemme smash?

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

NUIMKIT JAM PRIŽIŪRĖTOJO STATUSĄ IŠKRYPĖLIS KAŽKOKS AAAAAAAAAAAAAAAAAAAA ČIA TAIP NEGERAI NUĖJO KAIP ČIA TAIP DURNAI AŠ SUSIVARIAU 

  • Lovin' it 2

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

3 minutes ago, DCRE said:

NUIMKIT JAM PRIŽIŪRĖTOJO STATUSĄ IŠKRYPĖLIS KAŽKOKS AAAAAAAAAAAAAAAAAAAA ČIA TAIP NEGERAI NUĖJO KAIP ČIA TAIP DURNAI AŠ SUSIVARIAU 

Nieko cia iskrypusio. Naudojuos motules gamtos suteiktais privalumais ir bandau prisiaukint patele.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

19 minutes prieš, DCRE said:

Galima būtų detaliau, kokie privalumai? :)

Jei dar kils klausimų, nesidrovėk.

  • Lovin' it 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Zdarova, gangsteriai.

Zjbs judat čia žiūriu, 326 sprogo xata nunešė stogą.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

1 hour ago, Bullzai said:

Jei dar kils klausimų, nesidrovėk.

WTF xD tu sugadinai man vaikyste antra kart, nezinau kaip tai sugebejai bet congrats.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Guest
Ši tema yra užrakinta.

×
×
  • Create New...