Jump to content
akkaaaa

SILENCE

Recommended Posts

ai va sitas Pawel , klounas ziurek ne ka uzmutint o ka tikrint , vaikai su naujais acc pasisako kad patys vac turi  visiem px, dfq laikot del aktyvumo tokius ?

 

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Pirmas dalykas kurį išgirstu atėjas į serverį tai buvo tavo įžeidimai, daviau jum visiem ispėjima, kad apsiramintumėte ir tu man atsakiai slysk naxui ar kažka panašaus. Į 1v1 serverį atėjau, nes mane pakvietė ir pasakė, kad vyksta bazaru kovos. Vėliau aš, @not batman ir @Donce sedėjom serveryje ir ieškojom tu cheateriu apie kuriuos taip skundeis, net nicko nemačiau, kad kažkas parašytu. Negana to, gaves silence tu keitinėjais nicka ir bandei apeiti bausme.

  • Lovin' it 2

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

nes tu 0 brain, atejo kai as bazarinau tai as kaltas :DD tvarkdarys iskart man ispejima nors as ne prie ko, sure

 

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

nesakiau kad butent cheateriai, tiesiog jum patiem reikia tikrint rank 2 rank 5 godus, vienas vapse su 2h ingame saudo ramus, kodel apie maina nepaklausus ? pizda cia prieziura pas jus tai topine

 

 

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

5 minutes ago, akkaaaa said:

nes tu 0 brain, atejo kai as bazarinau tai as kaltas :DD tvarkdarys iskart man ispejima nors as ne prie ko, sure

 

Tau išvis ispejimo neturejo duot nes tu ižidineji ir dabar net ir čia ižeidineji tai ko tu nori . Gal parodytum pagarbos prižiūrėtojams. Jie leidžia laika tau ir skaito kokias nesamones rašai ir ižeidinėji.

Redaguota InsainBoy

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

4 minutes ago, akkaaaa said:

nes tu 0 brain, atejo kai as bazarinau tai as kaltas :DD tvarkdarys iskart man ispejima nors as ne prie ko, sure

 

Daviau jum visiem įspėjimą jeigu neišgirdai, bet mute gavai tik tu vienas, nes man pasakei slysk naxui. 

Ko čia nesuprast?

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

8 minutes prieš, akkaaaa said:

nes tu 0 brain, atejo kai as bazarinau tai as kaltas :DD tvarkdarys iskart man ispejima nors as ne prie ko, sure

 

Apsiramink gal truputuka? Mes puikiai ir be tavo repliku susitvarkysime, dekui. Jeigu priziuretojas duoda ispejima tai gal reaguok ar bent atsakyma pagarbu ir normalu duok o ne siusk ji kazkur ar liepk uzsiciaupt? Bendraut pacanas nemoki konkreciai, issipisineji is zaideju ir tema kuri :D? Tau kaip tik norejo bausme sutrumpinti, bet pamatem tavo tema ir replikas, apsigalvojom. 

Tu seriously priziuretoja brain dead vadini ir tikesi kazko is sitos temos :D? Zmogau, what?

  • Patinka 2

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

6 minutes ago, akkaaaa said:

nesakiau kad butent cheateriai, tiesiog jum patiem reikia tikrint rank 2 rank 5 godus, vienas vapse su 2h ingame saudo ramus, kodel apie maina nepaklausus ? pizda cia prieziura pas jus tai topine

 

 

Jo. Tu teisus. Mes ta ir darėm. Mes sedėjom stealth su Donce. Stebėjom visus kuriuos žaidėjai įtarinėjo.

  • Patinka 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

matau ponas isizeide ir perma deda silent, nvm, ka jus priziurit nekarto niekas jokio veiksmo nedaro, nebezinau kuris adminas buvo sakiau *LAMA SAKE KAD TURI VAC NESENEI GAVES ANT KITO ACC* man atsake kad jei tokius banins puse servo reiks isbanint, tai ka jus tvarkdariai galit tik vaidint rimtais kad admin turi, matei kiek jie ant manes bazarino kad silence uzdejei ? ko neregavai ? juokdariai su tokiais savo silence 

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

34 minutes ago, Deivius1 said:

 

Tu seriously priziuretoja brain dead vadini ir tikesi kazko is sitos temos :D? Zmogau, what?

nezinau kodel pildziau, apart prasisaudymo jusu servas pilnas siuksliu, buna kai gali pakalbet su normaliai zmonem bet dazniausiai servas pilnas vaiku be prieziuros , princeses isizeidusios, tema rakinama davai

  • Nepatinka 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

sako ,,ateinu normaliai pasneket"  narutis "uzdu**na* puse servo, priziuretojus siuncia toli toli, i ispejimus nereaguoja :D.. Intelekto tuscia asmenybe. Sekmes tyloje zaist arba kitur su tokiu bazaru reikstis. 

Tema rakinu zaidejo prasymu

  • Lovin' it 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Guest
Ši tema yra užrakinta.

×
×
  • Create New...