Jump to content
DCRE

Admino elgesys

Recommended Posts

Sveiki, kuriu temą, nes jau atsibodo admino "daliukmauz" elgesys. Kiekvieną kartą, kai ateinu į serverį ir nužudau šį admina prasideda žodžių lavina. Manau toks elgesys adminui nėra priimtinas, aišku, suprasčiau jei tai būtų nutikę vieną kartą, bet tai vyksta ne pirmą kartą. Beje, grasinimas, kad užbanins kitus žaidėjus, kai tokių komandų žaidėjas neturi irgi nėra priimtina.

 

P.S. Kai pasakiau, kad mutinsiu žaidėja "Person", jis pasiskundė adminui apie kurį ši tema ir jis pasakė, kad atmutins.

Jūsų reikalas, kokios bus bausmės ar jos išvis bus, bet manau turėtų būti.

71E669A4C56C87A117D72ADD49CB5937E91AB8BE

72E20A036EC3C210D2A154464EF2AFBF629F34E0

74B2BA71311492CEAE0F049E8B7CA5364D8BBC76

C84DA8639052D8B9312E3DE095488EC141C19F31

3F572ECA44EF14ECCD9175CD56A93D78BFC3D9DC

797BA8226CCCE21608ADD0F896E9842AD3C9D546

6740067D791DC3D261439A8A230D21AC2ADCFCBE

  • Lovin' it 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

pritariu daliukmauz nesamones daro mane uzmutino nes "leidau muzika" o istikruju norejau pasakyt info (buvau dar gyvas) ir netycia paspaudziau x (slam ijungimo mygtukas) o nerejau paspausti alt (mano uzsibindintas kalbejimo mygtukas) ir be jokio perspejimo as  gavau mutas kai parasem kad atsiprasom netycia tai buvodaliukmauz ant manes pradejo varyt kad kai sulauksit 15 tik tada kalbekit man jau yra 15 (gimtadienis 01-25) atejus admin dručkis jis dingo is serverio.

p.s dar esu mates kaip daliukmauz Sausainiui halasight ir karoliui dave mutus nes sake kad jiems nera 15 ir jie negali sneket

  • Patinka 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

  mano acc buvo pavogtas  ir kaskaip cia dramatiskai prirasei tu tigre,  accounta susigrazinau sry uz nesklandumus

  • Nepatinka 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Šitas toks pats kaip ir kadaise budavo L3m0n ar Floppy, konfliktinis. Tačiau jei situacija pasikeis, daliukmauz nebeįžeidinės, negrąsins ir neabusins privilegijų, galės žaisti serveryje, jei ne - tai ne.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Daliukmauz, asmeniškai dabar tau sakau. Bus kokių nusiskundimų su įrodymais arba pats pamatysiu ,kad įsijautei po perspėjimo būsi banintas.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Bullzai IP patikrink ar is to paties ar kito. Jeigu tas pats tai ban menesiukui kad pailsetu. Jeigu kas spaminkit bullzajui i pm ta tema kol parasys

Myliu straipsnius. Labas Tigre

Redaguota Deivius1
  • Patinka 1
  • Nepatinka 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

zdarowa deividai, kada lekiam i centra?.  manes daug kas nemegsta bet ka daryt jeigu acc pavogia? :D

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Na jei tavo acc pavogia kiekvieną kartą, kai žaidi vimo serveryje, tai tada suprantama, bet tu mane įžeidinėji kurį laiką.

Labas ir tau

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Uoj, IP tai tas pats, galit ramūs būt, bet ganėtinai šmaikštus Last Stand jo toks buvo :D. Reik daugiau palmių pasėt man, a tai bananai į kairę dešinę pradeda skraidyt čia :D. Privilegijos nuimtos + bananus savaitę valgys.

  • Lovin' it 5
  • Nepatinka 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

26 minutes ago, DCRE said:

Reikia tikėtis, kad savaitė bananų valgymo išmokys.

Tavo bananus visada valgyciau :3

TRAPS AIN'T GAY

Redaguota Deivius1
  • Lovin' it 1
  • Nepatinka 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

jums nepamojna cia pyzdelint ant manes??, daliukmauz po savaites sugrys, bled su nauja pradzia duosim vaizdu ,  ir tigre vistiek stumsiu ant taves p* man :DDDDDDDDD

aciu bulzai, datroller, ignys , dora 

DALIUKMAUZ SUGRYZIMAS VASARIO 18 DIENA,

Redaguota Memz
  • Lovin' it 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

29 minutes prieš, Memz said:

jums nepamojna cia pyzdelint ant manes??, daliukmauz po savaites sugrys, bled su nauja pradzia duosim vaizdu ,  ir tigre vistiek stumsiu ant taves p* man :DDDDDDDDD

aciu bulzai, datroller, ignys , dora 

DALIUKMAUZ SUGRYZIMAS VASARIO 18 DIENA,

Labai primena chuligano sugrįžimo laiškelį. :D

 

swx.png

  • Patinka 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Kurva, kokie čia atsilupę tam csgo sėdi žaidėjai vis dėl to. Vat, 1.6 surfe vpš tvarka. Boom bitches, get out the way.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Guest
Ši tema yra užrakinta.

×
×
  • Create New...