Jump to content
ECHO

Vimo.LT Minecraft anketos į prižiūrėtojus

Recommended Posts

• Jūsų pseudonimas/nick'as serveryje : InsainBoy

• Kiek jums metų? : 14

• Kodėl norite tapti prižiūrėtoju? : Prižiūrėtoju noriu tapti, todėl nes mėgstu padėti žmonėms ir taipogi noriu Minecraft serverį padaryti geresne vieta. Manau, kad su mano jėgomis ir idėjomis serveris būtų greičiau ir kokybiškiau pabaigtas.

• Kiek laiko per dieną galite skirti serveriui? : Nuo 1h iki 4h.

• Kiek laiko žaidžiate mūsų serveryje? :  Minecraft serveryje žaidžiau turbūt kokį mėnesį.

• Ko šiuo metu serveriui labiausiai trūksta iš sistemos pusės? : Daug kol kas nieko negaliu pasiūlyti, nes Minecraft serveris dabar yra pertvarkomas, bet turiu vieną pasiūlymą. Sukurti daugiau minigame serverių. Sukūrę daugiau minigame serverių būtų didesnis pasirinkimas ką žaisti.

• Ar buvote užėmęs panašias pozicijas kituose serveriuose? : Taip. Esu turėjęs savo serverį ir esu buvęs kituose serveriuose prižiūrėtoju, adminu ir manageriu. Aš visai gerai išmanau pluginus ir jų komandas.

• Papasakokite trumpai apie save : Sveiki, mano vardas Nojus ir man yra 14 metų. Esu labiau linksmesnio būdo, mėgstu padėti  bei bendrauti su žmonėmis.  Vimo serveryje esu maždaug apie metus. Esu dar gan jaunas, todėl darau gan daug klaidų. Ačiū už sugaišta laiką. Geros dienos :).

  • Kek 2
  • Patinka 2

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Jūsų pseudonimas/nick'as serveryje:Karambit Ruby,rimtas bachuriukas

Kiek jums metų? :11.

Kodėl norite tapti prižiūrėtoju? :Noriu  sakyti komandas,padėti pareigūnams.

Kiek laiko per dieną galite skirti serveriui? :1h-4h

Kiek laiko žaidžiate mūsų serveryje? :žaidžiu jailbreak koki 1mėnesį.

Ko šiuo metu serveriui labiausiai trūksta iš sistemos pusės? : Nieko netrūksta.

Ar buvote užėmęs panašias pozicijas kituose serveriuose? : Taip buvau 1 karta

Papasakokite trumpai apie save :Sveiki aš esu Žygimantas.Esu žmogus kuriam labiau patinka pramogauti eigu reikia kažkam pagalbos mielai padėčiau vimo.lt serverija esu apie 1 metus.Esu labai jaunas daug labai dar nežinau :D.

 

Redaguota Karambit Ruby

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

13 minutes prieš, Karambit Ruby said:

Jūsų pseudonimas/nick'as serveryje:Karambit Ruby,rimtas bachuriukas

Kiek jums metų? :11.

Kodėl norite tapti prižiūrėtoju? :Noriu  sakyti komandas,padėti pareigūnams.

Kiek laiko per dieną galite skirti serveriui? :1h-4h

Kiek laiko žaidžiate mūsų serveryje? :žaidžiu jailbreak koki 1mėnesį.

Ko šiuo metu serveriui labiausiai trūksta iš sistemos pusės? : Nieko netrūksta.

Ar buvote užėmęs panašias pozicijas kituose serveriuose? : Taip buvau 1 karta

Papasakokite trumpai apie save :Sveiki aš esu Žygimantas.Esu žmogus kuriam labiau patinka pramogauti eigu reikia kažkam pagalbos mielai padėčiau vimo.lt serverija esu apie 1 metus.Esu labai jaunas daug labai dar nežinau :D.

 

Manau ponas sumaišete temas? 

giphy.gif

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

• Jūsų pseudonimas/nick'as serveryje : Karuoliukas

• Kiek jums metų? : 17

• Kodėl norite tapti prižiūrėtoju? :

Nepatekes į CS:GO Vimo serverio Prižiūrėtojus nusprendžiau pabandyti į Minecraft Prižiūrėtoju posta kandidatuoti nes ten daugiausiai praleidžiu laiko ir manau tikrai būčiau naudingas ne tik aktyvumu, bet ir padedant kažką kurti, organizuoti, bei padėti naujiems žaidėjams ar serverio Savininkams. Nes manau tikrai turiu tam patirties kurios gavau turint šias pareigas kituose serveriuose ir turbūt tikrai galėčiau tai įrodyti Vimo.lt projekte kuriam norisi padėti.

• Kiek laiko per dieną galite skirti serveriui? :

Manau tikrai galėčiau skirti po 4-6 valandas priklausant kokie planai būna tą diena.

• Kiek laiko žaidžiate mūsų serveryje? :

Kalbant apie CS:GO tai 5 metai. O Minecrafte esu buves Builderis su nicku Fasolke tai manau esu pražaides gan ilga laika kol neatsirado tam tikrų problemu tiek su serveriu bei savoje aplinkoje.

• Ko šiuo metu serveriui labiausiai trūksta iš sistemos pusės? :

Nenusimanau apie Pluginus ar kažką panašaus tačiau labiau pažaides serveryje tikrai manau pasiūlyčiau ką pakeisti ar ko labiau reikėtu tačiau šiuo metu manau tikrai viskas čiki piki ir linkiu toliau jam klestėti ir sulaukti puikių žaidėju.

• Ar buvote užėmęs panašias pozicijas kituose serveriuose? :

Prieš 2-3 metus esu buves tiek Builderiu, Administratoriumi bei Prižiūrėtoju dauguma kartu būdamas aktyvus bei gražiai statydamas ir puikiai sutariant su žaidėjais ir suprantantis savo pareigas ir naudojant tai mažinti problemas. Taip ogi esu ir serveri pats pakūres kuris aišku užsidare po 2 metu.

• Papasakokite trumpai apie save :

Ną tai galiu save apibūdinti gan paprastai. Tai esu draugiškas vaikinas, stropus taip ogi mėgstu aktyviai dalyvauti veiklose ir jas organizuoti, padedantis, mėgstantis spręsti konfliktus, tikrai galintis priimti kritika bei mokytis iš klaidų. Taip ogi mėgstu linksminti žmones ir galintis neabejotinai pasijuokti iš savęs suprantant tam tikrus prikolus. Geranoriškas ir geraširdis žmogus. Suprantantis savo pareigas ir žinantis savo vietą bei paskirtį kaip ją reikia naudotis.

Redaguota Fasolke

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Atsakyti

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...