Jump to content
M4RT1Z

Chuliganskas

Recommended Posts

Planu niekas nerezge tave uzbanint, pasigavai pats. O jeigu tau cia 16+ komentuoja vaikai, tai net nezinau. Papirkom po case duodami. (humoras) :D

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Kaip matau dbr yra rimtesni zmones kurie sprendzia sita situacija(adminai kurie savo pareigas atsakomingai vykdo) taip kad paliekam sita sprendima jiem. Tu kaip servo priziuretojas geda isviso darai. Nekarta kartojau, dediesi zmoniu asmenines nuotraukas ant profilio, stumi, provokuoji, mute be perspejimu dedi 5000k minuciu apie tave tai net nepradedam sneket seniuk graudu kad toks adminas egzistuoja serveri. Taip kad paliekam rimtesniems sita situacija 

Aciu

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Seip butu dzin, visgi tiek tesu tame projekte ir nerupi man ar bus banned ar ne, bet ko nemegstu tai neteisybes ir savanaudisku asmeniniu sprendimu is jaunuoliu puses. Norit uzbanint ciuvaka kad per gerai losia ar nepatinka? Lol. Nejuokaukite. Kelis kart perziurejau ta "high quality" video, vis dar nieko itartino neradau, keli fuksai, visa kita kaip priklauso geresnio lygio zaidejo pasaudimai.

Stai keli adminai is draugu (Bachuru) projekto pasireiske irgi, daug maz visi mid/high ranked. Jeigu netiks, galesiu daugiau paprasyti, bet kaip ir visi cheatose jau patirties turi kadangi tokiu atveju i savaite bent po kelis pas mus buna, visgi public labiau cheatu rasi negu surfe.

Spoiler


http://steamcommunity.com/profiles/76561198076545509/ - V1tal1k "oO waste of my time , tegul parodo kuriuoje vietoje jis cytino butent ir as atiduodu jam savo karambita"

http://steamcommunity.com/profiles/76561198384254499/ HappyPotatoTree "Ajajai, viskas labai aiškiai matyti, jeigu atkreiptumėte dėmėsį į 1:52min. Jūs pamatytumėtė visiškai NIEKO, net jeigu ir atkreipus dėmėsį į 2:56 ten tai pat NIEKO nepamatytumėte, taigi video pabaigoje visiškai aiškų, kad žaidėjas tikrai 
NAUDOJO visas leistinas programas, už kurias niekas NĖRA baudžiamas. Manau šis žaidėjas tikrai nusipelnė, kažko bet tikrai ne BAN. VISGI dar norėčiau pridurti paskutini savo pastebėjimą, kurį jau visi kiti pastebėjo, kad jeigu būtų taikinukas, manau bent jau smagiau video būtų buve žiūrėti, išvaiščiau savo brangias 8 minutes šiam vaikiškam pokštui. AČIŪ. Gyvenkim visi taikiai ir laimingai. Dievas mus saugo, arba ne. "

http://steamcommunity.com/profiles/76561198182054251/ Problemas "Žiūriu ir nesuprantu kam žiūriu, švarus video neturiu ką pasakyti.. Nebent tai kad vaikai neturi ką veikt per karantiną ir bando prigauti tai ko prigaut neis nes nieko nėra :)"

http://steamcommunity.com/profiles/76561198083558123/ S0lution "Ciuveliai be smegenu save filmuoja kaip ghostina ir dar platina medziaga. Uz ghostinima tiem abiem po menesiuka baniukus reiketu sudet :) 
@deivius1  tu kiek zinau gerai sutari su vimo.lt adminais. Nemaciau nieko blogo su tuo recoil."

http://steamcommunity.com/profiles/76561198159616211/ Verticas "nezinau kas cia turejo but, bet surfe cheatint pls ..."

 

Ar tai reiskia kad Chuliganas ne cheatas? - Taip. Nebent butu pateiktas normalus, pilnas demo file o ne 240p kokybes video pagamintas ant tarkavimo masinos.
 

Redaguota Deivius1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

2 hours ago, Deivius1 said:

Noreciau demo file pries vertinant situacija o ne video kurio kokybe baisesne nei mano sukurtu vaizdeliu 2012 metais. Demo perduosiu ismanantiems savo administratoriams arba zaidejams kurios daznai trugdau su tokiais variantais. (zaidejai su faceit leveliu 9/10 arba ilga laika global sedintis)

123.dem

Va jusu demo filas netoli starto sutampa video 8:50. Matosi aiskei kad traukuliai pas ji rankoi

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

23 minutes ago, M4RT1Z said:

123.dem

Va jusu demo filas netoli starto sutampa video 8:50. Matosi aiskei kad traukuliai pas ji rankoi

Traukuliai gali buti del pingo arba zemo fps tad cia dar neverta nurasyti. Perduosiu demo kad paziuretu daugiau adminu (arba tie patys) Nes daugeliui reikejo demo kad priimtu sprendima o ne video sudino. Jau velu tad ziniu tik ryt vakare bus is manes, nebent iseitu anksciau prieiti.

Redaguota Deivius1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

1 minute ago, Deivius1 said:

Traukuliai gali buti del pingo arba zemo fps tad cia dar neverta nurasyti. Perduosiu demo kad paziuretu daugiau.

Tai gerai as trigeri parsisiunciu ir saudau visus mano reasonas kai bana gaunu kad didelis pingas ir medinis kompas.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

1 minute ago, M4RT1Z said:

Tai gerai as trigeri parsisiunciu ir saudau visus mano reasonas kai bana gaunu kad didelis pingas ir medinis kompas.

Pabandyk :D Bet kai atskirsim viena nuo kito, gausi pliucha ir pailset nuo visu LT projektu :D.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Nesvarbu, faktas tame kad jis čytas ir turi čytus. Nežinau, kaip jūs ten žiūrit, bet nuo pingo tik šūviai būna. Atrodo jau už sienos būni, bet jis tave nušauna dėl high pingo (amerika). Antras variantas, bandyk tu taip pašaudyt su gloku arba emkė kaip demo jis šaudo arba video ;). Neįmanoma. O gal traukuliai? Tegu eina pažyma daktaro ištraukt. Mano verdiktas nesikeičia, nes gali naudot tiek wh, tiek kitą.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

7 minutes ago, Deivius1 said:

Pabandyk :D Bet kai atskirsim viena nuo kito, gausi pliucha ir pailset nuo visu LT projektu :D.

7:15 ir 8:50 traukuliai matosi mazeja nuo glock ir m4a1-s kazkaip abejoju kad cia pingas arba fps gali kazka padaryt.

  • Patinka 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

 

 

Kurva ciuvakas ziaurus negaliu, gal norit pamatyt koks vimo priziuretojas pas mus. cia musu priziuretojas uzsimetes mano fotke is vaikystes ir jam tai buvo leistina ir nieko nesakoma. Man graudu klausyt taip cytinau seniau ir taip turiu cytus visokios perku juos del izbandymo del prikolo bet tie cytai yra naudojami ant smurf accountu galiu imest nuotraukas kur yra gauta vac ban as taip perku ir isbandau nes man idomu ir as duomuosiu, ziuriu youtubei , kaz zinociau kaip viskas veikia ir su kuo as susidedu kaip zaidziu mm. Nieko slept neturiu ir visiem sakes serve kad as cytinu ir kiek zmoniu mate. Bet nedrysciau kojos zengt i projekta sukurta bullzajaus su cytais ir bandyt cytint per surf. graudu ka jus snekat. Gal sitie zmones noretu isgirst kaip tu dora su igniu budamas serve kaip kazkoks vaikas paplatino mano fb ir uzsimete mano fotke ir jus budami abu nieko nedaret as jam ban jus jam nuemet 2 kartus ban as jam dejau ban uz tai kad buvo naudojama asmenine informacija. Ir kas nuo to buvo jum nieko nebuvo nes graziai prisidenget. As sukilau nes naudojates jusu pareigomis ir dar vienas serverio priziuretojas man pritare ir pasiziurekit kas daros 3 dienas poto jau as cytas ir panasiai norit mane is servo panaikint nes as demo istirkuju rasau ir keliu i foruma ka jus darot. Nuotrauka apacioj tiem is bachuru ar dar is kur pasziurekit kaip pas mus priziuretojas elgesi serveri.Nuotraukas dedasi is fb is kitu zmoniu, Mano du pagrindiniai accountai ant kuriu zaidziu abudu beveik po 2k valandu turi, turi skinu uz 200 euru gal daugiau ir niera jokiu vac galvojat del ko?!  Galiu ikelt kaip martis visokiais zodziais vadinas as jam gag/mute jam ji nuima. tiesos serve niera.

va demo sitam thread yra kaip dora/priziuretojas elgesi smagu smagu ir kaip as pakilau tada jau mane nori banint uz teisinguma :D

viena dalyka ka bandau irodyt dar pries kol bana gausiu uz nieka tai kad bulzajus susiprastu kas per veikejai serveri. as ne angelas bet jie irgi ne angeliukai 

demo virsu

 

Untitled2.png

Redaguota ⁄ ⁄ ⁄ Μ™ Chuliganazz

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

1 hour ago, ⁄ ⁄ ⁄ Μ™ Chuliganazz said:

dora.dem

 

Kurva ciuvakas ziaurus negaliu, gal norit pamatyt koks vimo priziuretojas pas mus. cia musu priziuretojas uzsimetes mano fotke is vaikystes ir jam tai buvo leistina ir nieko nesakoma. Man graudu klausyt taip cytinau seniau ir taip turiu cytus visokios perku juos del izbandymo del prikolo bet tie cytai yra naudojami ant smurf accountu galiu imest nuotraukas kur yra gauta vac ban as taip perku ir isbandau nes man idomu ir as duomuosiu, ziuriu youtubei , kaz zinociau kaip viskas veikia ir su kuo as susidedu kaip zaidziu mm. Nieko slept neturiu ir visiem sakes serve kad as cytinu ir kiek zmoniu mate. Bet nedrysciau kojos zengt i projekta sukurta bullzajaus su cytais ir bandyt cytint per surf. graudu ka jus snekat. Gal sitie zmones noretu isgirst kaip tu dora su igniu budamas serve kaip kazkoks vaikas paplatino mano fb ir uzsimete mano fotke ir jus budami abu nieko nedaret as jam ban jus jam nuemet 2 kartus ban as jam dejau ban uz tai kad buvo naudojama asmenine informacija. Ir kas nuo to buvo jum nieko nebuvo nes graziai prisidenget. As sukilau nes naudojates jusu pareigomis ir dar vienas serverio priziuretojas man pritare ir pasiziurekit kas daros 3 dienas poto jau as cytas ir panasiai norit mane is servo panaikint nes as demo istirkuju rasau ir keliu i foruma ka jus darot. Nuotrauka apacioj tiem is bachuru ar dar is kur pasziurekit kaip pas mus priziuretojas elgesi serveri.Nuotraukas dedasi is fb is kitu zmoniu, Mano du pagrindiniai accountai ant kuriu zaidziu abudu beveik po 2k valandu turi, turi skinu uz 200 euru gal daugiau ir niera jokiu vac galvojat del ko?!  Galiu ikelt kaip martis visokiais zodziais vadinas as jam gag/mute jam ji nuima. tiesos serve niera.

va demo sitam thread yra kaip dora/priziuretojas elgesi smagu smagu ir kaip as pakilau tada jau mane nori banint uz teisinguma :D

viena dalyka ka bandau irodyt dar pries kol bana gausiu uz nieka tai kad bulzajus susiprastu kas per veikejai serveri. as ne angelas bet jie irgi ne angeliukai 

demo virsui

 

 

.Untitled1.thumb.png.baec447a345d99b071dee6b097e6941e.png

Prisigavai kai naudoji wh pats, kazkaip matai keturkampus su ginklais? cia turbut bugas bus, grazus irodymai, sekmes bachuras

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

"Mano du pagrindiniai accountai ant kuriu zaidziu abudu beveik po 2k valandu turi, turi skinu uz 200 euru gal daugiau ir niera jokiu vac galvojat del ko?"

Pats su screenshotu prisigavai bachuras nu tesiog graudus esi.

Jai bandysi istrint tai cia nuotrauka ;) 

9290662a000e048ee7a2544895358a4c261.jpg

Jaigu nieko nematot cia blogo tai va apibraukiau:

http://www.part.lt/img/b2598cb0191b018db78e11640a45db5c93.jpg

Redaguota M4RT1Z

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Nu va chuliganai, serve necytini? Pasigavai pats su savo irodymais. Kaip sakant "myža į akis visiems ir sako kad lyja". GARANTUOTAS BANAS. Manu DaTrolleris atsižvelgs ir į BX servo saugumą. Adios amigos delavar chuligan.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Nu tai laukiu nesulaukiu tiesa sakau niera man ka cia slept, cia i siena ar i lubas yra sc ka jum ginklai po dangu metus :D prikolistai jus blet. Gerai sakau laukiam verdikto niera ka sneket

ps.nice photoshop 

Redaguota ⁄ ⁄ ⁄ Μ™ Chuliganazz

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

2 hours ago, ⁄ ⁄ ⁄ Μ™ Chuliganazz said:

 

 

Kurva ciuvakas ziaurus negaliu, gal norit pamatyt koks vimo priziuretojas pas mus. cia musu priziuretojas uzsimetes mano fotke is vaikystes ir jam tai buvo leistina ir nieko nesakoma. Man graudu klausyt taip cytinau seniau ir taip turiu cytus visokios perku juos del izbandymo del prikolo bet tie cytai yra naudojami ant smurf accountu galiu imest nuotraukas kur yra gauta vac ban as taip perku ir isbandau nes man idomu ir as duomuosiu, ziuriu youtubei , kaz zinociau kaip viskas veikia ir su kuo as susidedu kaip zaidziu mm. Nieko slept neturiu ir visiem sakes serve kad as cytinu ir kiek zmoniu mate. Bet nedrysciau kojos zengt i projekta sukurta bullzajaus su cytais ir bandyt cytint per surf. graudu ka jus snekat. Gal sitie zmones noretu isgirst kaip tu dora su igniu budamas serve kaip kazkoks vaikas paplatino mano fb ir uzsimete mano fotke ir jus budami abu nieko nedaret as jam ban jus jam nuemet 2 kartus ban as jam dejau ban uz tai kad buvo naudojama asmenine informacija. Ir kas nuo to buvo jum nieko nebuvo nes graziai prisidenget. As sukilau nes naudojates jusu pareigomis ir dar vienas serverio priziuretojas man pritare ir pasiziurekit kas daros 3 dienas poto jau as cytas ir panasiai norit mane is servo panaikint nes as demo istirkuju rasau ir keliu i foruma ka jus darot. Nuotrauka apacioj tiem is bachuru ar dar is kur pasziurekit kaip pas mus priziuretojas elgesi serveri.Nuotraukas dedasi is fb is kitu zmoniu, Mano du pagrindiniai accountai ant kuriu zaidziu abudu beveik po 2k valandu turi, turi skinu uz 200 euru gal daugiau ir niera jokiu vac galvojat del ko?!  Galiu ikelt kaip martis visokiais zodziais vadinas as jam gag/mute jam ji nuima. tiesos serve niera.

va demo sitam thread yra kaip dora/priziuretojas elgesi smagu smagu ir kaip as pakilau tada jau mane nori banint uz teisinguma :D

viena dalyka ka bandau irodyt dar pries kol bana gausiu uz nieka tai kad bulzajus susiprastu kas per veikejai serveri. as ne angelas bet jie irgi ne angeliukai 

demo virsu

 

Image result for photoshop

 wow ziurek paimiau ir pakeiciau nuotrauka, man tai graudu kaip jus bandot ziauriai, tai dekit ta ban ir viskas pavaragau cia su jumis kovot sekmes jum visiem !

Redaguota ⁄ ⁄ ⁄ Μ™ Chuliganazz

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Man su to screenshotu dabar itartina, Cia pats chuliganas ikele ar cia kazkas zaidzia su photoshopu? Chuliganas, ikelk svaru, toki pat screenshota cia i sia tema jeigu sakai kad photoshop naudojasi kazkuris is tavo kaltintoju.
Kalbant apie valandas ar accountus, pas mus projekte jos reiskia beveik nuli. mes vertinam ka matom.

Kitas Pagr. Adminas, kolega perziurejas demo ivertino: " per demo taikinukas maziau tamposi i apacia, pilnai galimas variantas del pingo nieko konkretaus is sito demo, meskit i recycle bin"
(Pries tai ziurejo video, turejo siek tiek itarimu, bet nieko sprest negalejo kadangi vid sudinas, be taikinuko)

Admin link: http://bachuruservas.lt/profile/2706-art/?tab=node_steam_steamprofile
Cia vertinome tik pateiktus demo/video tad visa kita priklauso jau nuo jusu, ka atkapstysite ir parodysite del jo.

Redaguota Deivius1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

10 hours ago, ⁄ ⁄ ⁄ Μ™ Chuliganazz said:

 

 

Kurva ciuvakas ziaurus negaliu, gal norit pamatyt koks vimo priziuretojas pas mus. cia musu priziuretojas uzsimetes mano fotke is vaikystes ir jam tai buvo leistina ir nieko nesakoma. Man graudu klausyt taip cytinau seniau ir taip turiu cytus visokios perku juos del izbandymo del prikolo bet tie cytai yra naudojami ant smurf accountu galiu imest nuotraukas kur yra gauta vac ban as taip perku ir isbandau nes man idomu ir as duomuosiu, ziuriu youtubei , kaz zinociau kaip viskas veikia ir su kuo as susidedu kaip zaidziu mm. Nieko slept neturiu ir visiem sakes serve kad as cytinu ir kiek zmoniu mate. Bet nedrysciau kojos zengt i projekta sukurta bullzajaus su cytais ir bandyt cytint per surf. graudu ka jus snekat. Gal sitie zmones noretu isgirst kaip tu dora su igniu budamas serve kaip kazkoks vaikas paplatino mano fb ir uzsimete mano fotke ir jus budami abu nieko nedaret as jam ban jus jam nuemet 2 kartus ban as jam dejau ban uz tai kad buvo naudojama asmenine informacija. Ir kas nuo to buvo jum nieko nebuvo nes graziai prisidenget. As sukilau nes naudojates jusu pareigomis ir dar vienas serverio priziuretojas man pritare ir pasiziurekit kas daros 3 dienas poto jau as cytas ir panasiai norit mane is servo panaikint nes as demo istirkuju rasau ir keliu i foruma ka jus darot. Nuotrauka apacioj tiem is bachuru ar dar is kur pasziurekit kaip pas mus priziuretojas elgesi serveri.Nuotraukas dedasi is fb is kitu zmoniu, Mano du pagrindiniai accountai ant kuriu zaidziu abudu beveik po 2k valandu turi, turi skinu uz 200 euru gal daugiau ir niera jokiu vac galvojat del ko?!  Galiu ikelt kaip martis visokiais zodziais vadinas as jam gag/mute jam ji nuima. tiesos serve niera.

va demo sitam thread yra kaip dora/priziuretojas elgesi smagu smagu ir kaip as pakilau tada jau mane nori banint uz teisinguma :D

viena dalyka ka bandau irodyt dar pries kol bana gausiu uz nieka tai kad bulzajus susiprastu kas per veikejai serveri. as ne angelas bet jie irgi ne angeliukai 

demo virsu

 

Untitled2.png

Ka tu cia darai dabar? photo matos patinka keist? Gerai kad vakar print screena padariau tai nieko cia tau gero nebus. GG bachuras: @Deivius1

PS: Ziurekit kada chuliganas editino savo threada ir pakeite photo ir kada mes su dora jam replyinom, kazkaip nuotrauka dingo is mano replyaus? Keista gal cia vaiduoklis gyvena.

504ff4c5dc6a60f63dc0c086da2b8f62885.jpg

Redaguota M4RT1Z

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

chuliganai apsiramink ir neprakaituok, prisidirbai tai ir sėdėk, o jei ką, su bullzajum susisiek, unbaną gal nusipirksi.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Bullzajau paziurek logus sio forum post, ar keite foto? Kokia buvo pirmoji, man dabar itarimai kyla. Jeigu screenshot tikras, ne su photoshop darytas, perduosiu vienam pazystamui, pasakys kokius net cheatus naudoja. (Jeigu naudoja).

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Keista. 3 nakties tikrinau, buvo tie sautuveliai su ammo. :) Paprasiau Marcio kad padarytu SS nes tuo metu buvo prie PC. Chuliganai, o kam cia ta nuotrauka pakeitei, a? :D Tikrai serve necytini? :D 

55 minutes prieš, Deivius1 said:

Bullzajau paziurek logus sio forum post, ar keite foto?

Deivi, buvo keisti. Gali palaukt ir is Bull atsakymo, jeigu netiki ;)

Redaguota Ti ti ri Dora

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Na tiket negaliu nei viena puse, tenoriu ko paprasciau ir greiciau issprest situacija ir konflikta, na ir kad laimetu teisingumas! :D 

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Nuotrauka buvo keista, juk rašo " Redaguota prieš 10 val. ⁄ ⁄ ⁄ Μ™ Chuliganazz" o postas parašytas prieš 13h, niekas jo nebanintų, jei nebūtų pasižymėjęs kaip čyteris matchmakinguose.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Kur tas kiausis Bullzai kai jo reik. Nes galbut klaidas keite, pas mane kas antram poste irgi EDIT padaryta :D... Bet jeigu cia jo screenshot tai oh oh bus.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Tai čia jau jasnas tas frajeris :D nervų nebelaiko jau, pats pasigavo, keičia nuomones kaip kojines, įrodymus mėto visiškai ne į temą, nu ir šiaip žodynas ir t.t.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Guest
Ši tema yra užrakinta.

×
×
  • Create New...