Jump to content
M4RT1Z

Chuliganskas

Recommended Posts

Pasigavo cheatidamas. Norecoil ;)

Ziuret nuo 7:09

 

 

Redaguota M4RT1Z
  • Patinka 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

7:15 akivaizdu. 8:45 taipogi. 11:10 irgi. Del 12:00 negaliu kazko pakomentuoti. 12:50, dirstelejo pakeldamas pelyte, pamate kad campina virsui ir nusoko tolyn.13:45 vel judejimai geri pelytes akivaizdus. 

Taigi, pradedu nuo to kaip losdavom match making, susinervinus, pralaimint jis pajungdavo cheatus. Daugeliui zaidziant su mumis, tai nera naujiena. Sakiau viskas gerai, kol ne surfe. Matos pasirinko kita keliuko

Antras proof butu tai, kad 02.08 jo brolis pats pasakojo kaip chuliganas cheatina, kad pats per jo pirktus cheatus pacheatina matchmakinge. Tuo metu buvo +15 zmoniu server, tai nera kalbos :)

Verdiktas mano ban. Toliau lauksiu ka ponas Bull pasakys.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Kad jis čytina matchmaking'uose tai visi žino, tačiau dabar puikiai tavo įrodymai atvaizduoja jog čytina ir serveryje. Jau nuo pat pradžios matosi kaip dreba, tai vadinama trigger'iu jei neklystu, tačiau vis tiek visą video pažiūrėjau ir apakau. Mano verdiktas kaip ir Doros, BAN. Bet vistiek, laukiame kol mūsų Chuliganazz pats pasiaiškins ir pateiks savo versiją.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Guest

Neturiu ką pasiteisint tegul bullzai sprendžia, nes jus manęs nemėgstate ir dabar isispisinejat. Juokinga klausyt :D “jo jo žiauriai matos” nejuokinkit chebra . Čia dora dabar ciuju verda iš laimes ir laukia mane ban nu tai prašau dėkit ban ir lauksim bullzajaus žodžio. Ps. Matchmakinge cytinau seniu dbr su žmonėm žaidžiu pasiklausk jau senai necytinu. Man juokinga žaidžiu kekviena diena serve su jumis jus mane spec nieko nesakė dabar tipo cytinu. Šuo momentu be bullzajaus ir gal dar kito prižiūrėtojo doros ir Ignio nuomone yra nulis nes jau ir taip Aišku kad jie nenori manęs serve 

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Blemba atsikeli uzeini i foruma tai kekviena diena kazkas nauja zvengti noris. Gerai pradedam nuo to kad paziurim kas daros pastaruoju metu martiz gavo mute gag tai dabar jam kraujas verda, antras dalykas ignis ir dora manes nemegsta taip kad dabar jie nekantrauja kad as gauciau bana " jo jo jis stopudovai cytina " nejuokinkit chebra nieko net neturiu ka pasiaiskint nes necytinu vimo serve. Laukem bullzajaus ir dar gal kazkokio neautralaus admino kuris perziuretu ir pasakytu savo nuomone. Jei jie mano kad as cytinu prasau ban. Tik viena dalyka galiu pasakyt logiskai pagalvojus kad ignis ir dora nori kad nebutu manes sitam serve :D. Galiu ikelt demo kaip zaidziu ir taip pat zaisiu kaip ir per video zaidziau. Bet kaip ir gi sakiau laukiam bullzajaus zodzio :)

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

O tai, kad tas ciuvas, kuris rekordina - ghostina savo draugui yra labai negrazu... Manau turetu jis kokia bausme gauti...??:)

  • Serveryje yra draudžiama pasakinėti, kur yra kiti žaidėjai, jeigu esate negyvas.
  • Bausmė: Įspėjimas, jeigu nepadeda - gag/mute/silence 30min. Jeigu toks elgesys kartojasi, uždedama gag/mute/silence nuo 1 savaitės iki visam laikui (priklauso nuo žaidėjo bei jo elgesio)

Kadangi ghostina ne per ingame mic, o per ts/ds ar skype ir apmastant fakta, kad nezinia, kiek laiko jis tai daro, tai isvada manau aiski - perm mute + kaip ir minejau ghostina ne per csgo, tai ir kokia ban bausme turetu buti :)

Redaguota Lemon

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

o nuo 13,30 kazkaip tas "aimassistingas" netraukia niekur, kur tas ciuvelis sokineja... 13.05 vel "aimassistingas" NEPAGAVO zmogaus

Redaguota Lemon

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Čia suprantama kad aš ginsiu Chuligana, bet visu pirma chuliganas per pačias pirmas minutes nušoves su paskutiniom kulkom tu iškart puolei i rage  "Chuliganas tikrai čytina norecoil ar kažkas panašaus" Aš garantuoju kad tu net nežinai ka reikšia norecoil" + tavo crosshair vos įmanoma įmatyti  nei per viena vieta nemačiau kad chuliganui šaudant visos kulkos eitu į vieną tašką. Esi baisiai pasikūres randomas serve atėjas iškart pizdavoji chuligana ir benzelina čia gali kekvienas tai patvirtinti kaip ir tavo name tagai "ChuliganasČiulpiaŠikna" "BenzelinasČiulpiaŠikna" tu sakai kad čia nėra ižeidimas, hmmm o tu bent žinai ar jie čiulpė kažkada ta šikna? Esi konkretus vaikas jautiesi belekas tu neturi nei žodžio prieš Chuligana nei prieš Benzelina esi eilinis servo "Vaflis" kuris gali parodyti savo bazara čhate. -REP čiuveli tau.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

18 valandas prieš , Ti ti ri Dora said:

7:15 akivaizdu. 8:45 taipogi. 11:10 irgi. Del 12:00 negaliu kazko pakomentuoti. 12:50, dirstelejo pakeldamas pelyte, pamate kad campina virsui ir nusoko tolyn.13:45 vel judejimai geri pelytes akivaizdus. 

Man visas video tik 8:06 rodo, ar aš kažką praleidau?

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

9 minutes ago, Bullzai said:

Man visas video tik 8:06 rodo, ar aš kažką praleidau?

Turetu veikt.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

13:45 kad ir kiek kartų žiūrėčiau killą, nu vis tiek keistai man jis atrodo. Plius kad pats prisipažino, jog matchmakinge cheatino, tikrai nepadeda :D. Pasiklausiu specų Bachūrų serve, bet šviečias Ban.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Tai ka sveikinu nugalejot mane. Tikuosi dora ignis ir tu marti busit labai laimingi kad visi ant nekalto zmogaus pradejot stumt ir nubaudet. Nors nesvarbu kad zmones su patirtim is baxuru raso kad viskas normaliai bet as jau visa situacija supratau teks pasitraukt is sito projekto nes cia teisybes kaip matau niera. Aciu visiem buvo geras laikas projekte praleistas. Ir linkiu sitam projekte sekmes ps tik reik priziuretojus sutvarkyt biskuti.

IKI 

ps. Ban IP, sita acc ir dar mano antra acc link cia http://steamcommunity.com/id/anTiToXicc/

  • Patinka 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Realiai laaaaabai didelis verksnys esi, o serve tai erelis...;DDD Net liudna ziureti. Taigi laukia dar bulzajus nuomoniu, nereikia cia tiek sikti...

  • Patinka 2

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Paslydau tuo momentu kaip tu manes pradejai nemegt ane geri spastukai, geras tu draugelis draugelis poto stumi o poto net planus rezgi kaip ban mane :D nuotraukas ant profilio dediesi ir panasiai neturiu ka pasakyt. Man tesiog gaila zmoniu nes daug kas sneka tesiog nieko nedaro ir nesako kaip tu savo priziuretojum naudojas. vienas zammoras isdryso kazka pasakyt bet kaip matai yra zmoniu tavo pusei nu tai tegul. Gal kazkada kazkas susivoks ir supras kad buvo klaida padaryta. As bandziau kaip sakoma biski tvarka padaryt serve nes ignis ir tu tokias nesamones darot, o jus labai graziai suzaidet su vaikais ir juos pries mane pastatyt respect seni+. Sakau linkiu dideles sekmes serve nes ka bullzajus sukure tai yra zajbys geras servas tik pora priziuretoju lempas daro ir jokiu bausmiu niera paziurek kiek zmoniu net nenori zaist serve nes ka jus isdarinejat. Kiek zmoniu snekant per discorda sneka apie jus. Sakau bullzajus tikuosi susipras apie tave ir igni viena diena. Labai tikuosi :)

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Noreciau demo file pries vertinant situacija o ne video kurio kokybe baisesne nei mano sukurtu vaizdeliu 2012 metais. Demo perduosiu ismanantiems savo administratoriams arba zaidejams kurios daznai trugdau su tokiais variantais. (zaidejai su faceit leveliu 9/10 arba ilga laika global sedintis)

Redaguota Deivius1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Guest
Ši tema yra užrakinta.

×
×
  • Create New...