Jump to content
Staska

Random Banas

Recommended Posts

 Mano steam profile https://steamcommunity.com/profiles/76561199032203997/ Staska

2020/26/03 1V1 Arena ak mape

Adminas : m1sc

bausme ( Bana ) gavau as del to nes losiu 1v1 is galbut netycia paflickinau ir nusoviau kita zmogu per luck arba nzn (ta akimirka mane adminas stebejo ) kita rounda vel nusoviau zmogu nusoves jam i galva adminas vardu m1sc tikriausiai pagalvojo kad as cheatinu ir zaisdamas ramiai jis man sako labanakt staska ir gavau bana uz tai kad ( TIPO NAUDOJU AIMBOTA ) 

Kai kurie playeriai gali pasakyt kad as tikrai ntr hacku 

 

 



 

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

sveiks, baną tau dėjau nes 5raundus iš eilės išlindęs ant galvos užsilockinai. Acc tavo be prime, visiškai naujas, tai spėliot nelabai daug ir norėjau

  • Lovin' it 1
  • Patinka 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

seniuk as losiu 186 h mzdg cs mokausi is pro playeriu . losiu 3 - 4 sav ir tu galvoji kad as hackinu . hacku nesisiuciau nes jie neidomus bereikalo juos siusciausi nes bana gauciau 

 

Redaguota Staska

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

186h čia net mažiau negu mažai 😄 jeigu su tiek valandų taip šaudai, tai tikiuosi pamatyt tave majore 🙂

 

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

As dar aknsciau losiau pries 3 men ar 4 ir leavinau cs pradejau kapot kita game kuriame irgi tuejau gera aim atsibodo tas geimas pereijau i cs kuri as  db kapoju su savo geru aimu ir tu galvoji kad as hackinu . 1 zdz as losiau anksciau leavinau cs go perejau lost kita game ir vel pradejau lost tik ant naujo acc nes pamirsau to acc name ir pass tai va 

 

 

 

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

@Staska tai būk geras ir pateik to acc linką. Jei nežinai username ir password, žinok vistiek yra būdas atgaut acc, tad kažkaip panašu, jog meluoji

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

nu as atsimenu kad username buvo dxx - 教授  bet neprisimenu pass tai supranti as jeigu gauciau bana ir budamas su hackais net nerasyciau cia ir neprasyciau kad unbanintu

 

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

as gavau pvz db bana ant vimo tai as neprasyciau kad atbanintumete as suskurciau kita acc ir tsg vel hackinciau . bet as nesusikuriu kito acc ir nelosiu as losiu ant sito acc ir keliuos ranka ir kita

 

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Tai kad zaidejai nuolatos net cheateriai raso ir praso unban, tai apie ka tu kalbi mielasis? Spausk funkcija "forgot password" ir tesk, pagal instrukcija gausi nauja slaptazodi. Lauksim ziniu

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

tai man atsiust jeigu paeis to steam linka

ask as ant to acc nelosiau ilgai nes losdamas cs pradejau graint kita 

 

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

5 minutes prieš, Deivius1 said:

Tai kad zaidejai nuolatos net cheateriai raso ir praso unban, tai apie ka tu kalbi mielasis? Spausk funkcija "forgot password" ir tesk, pagal instrukcija gausi nauja slaptazodi. Lauksim ziniu

ne netas name 

ne tas dxx - ir tos kiniskos raides

 

 

Redaguota Staska

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Kai prisijungsi i ta paskyra, ijunk valandas.
Nesiruosiam rizikuoti kai zmogus turedamas simta valandu zudo zaidejus su 10x tiek.
Ijunk to accounto valandas ir tikekimes kad ten ju daug, kitaip ir tave siusim i faze clana su tokiu talentu nes tikrai ne public servose tau svaistyt savo ateiti.
Arba gausi isigyt prime ir surinkt pakankamai valandu kol matysim kad isties esi legit zaidejas. Nes dabar labai fishy is pradziu sakai neturi accounto, dabar stebuklingai jis yra bet uzmirstas. cmon, nebe 2007 metai kur gali paskyra prarast taip easy
 

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Just now, Staska said:

ne netas name 


ne tas dxx - ir tos kiniskos raides

 

 

Paemiau paskyra kuri is tavo ip adreso.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

9 minutes prieš, Deivius1 said:

Kai prisijungsi i ta paskyra, ijunk valandas.
Nesiruosiam rizikuoti kai zmogus turedamas simta valandu zudo zaidejus su 10x tiek.
Ijunk to accounto valandas ir tikekimes kad ten ju daug, kitaip ir tave siusim i faze clana su tokiu talentu nes tikrai ne public servose tau svaistyt savo ateiti.
Arba gausi isigyt prime ir surinkt pakankamai valandu kol matysim kad isties esi legit zaidejas. Nes dabar labai fishy is pradziu sakai neturi accounto, dabar stebuklingai jis yra bet uzmirstas. cmon, nebe 2007 metai kur gali paskyra prarast taip easy
 

130.6 hours past 2 weeks cia va mano h bbz kaip ten padaryt kad rodytu

191 total yra

 

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

tai 191 is viso ir per 2 savaites 130
Nu man nesueina galai kaip 2 savaites zaidziantis zmogus dominuoja serveri 😄

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

as mokausi is kitu zaideju pats neviska pataikau ir dabar .Mokausi is klasioku, ten pro player tsg ir mokausi bet su aim irgi problemos kdl visi galvoja kad as hackinu nezinau 😄 nes buna tsg pataikau kokius fuxus

 

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Žiūrėjimas taves per daug neišmokys. ne viskas taip paprasta. Jei galėtum bežiūrėdamas išmokti iki profesionalaus lygio tai turbūt net mokyklose video rodytu.😄

  • Kek 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

ble nzn netikekit bet gal as tsg palosiu gerai kad jus galvot kad as hackinu. Tsg as mokiausi is kaikuriu kurie ir seve buvo . Mokiausi is ko galejau

 

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

norejau pasakyt tas game yra fortnite tame game mano aim buvo toks pats kaip ir cs ask tik cs taip nepataikau kaip fortnite..

 

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

9 minutes ago, Staska said:

norejau pasakyt tas game yra fortnite tame game mano aim buvo toks pats kaip ir cs ask tik cs taip nepataikau kaip fortnite..

 

visiškai skirtingos aiminimo sistemos fornite ir csgo yra,  galėtum geriausiai planetoje šaudyti per jį ir per csgo nieko nepataikyti.

  • Kek 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Guest
Ši tema yra užrakinta.

×
×
  • Create New...