Jump to content
Deivius1

Kaledu Karaoke

KA DAINUOSIM DRIBSNIAI?   

15 balsai

  1. 1. Kuria daina turetu dainuot musu "dainuoriai" per sias kaledas?

    • We wish you a Merry Christmas
      6
    • All I want for Christmas is you.
      4
    • Frozen Let it go (English Version)
      5


Recommended Posts

Yo. Trolis sugrįžta. Artėja šventės, todėl vis dažniau ateinu pas Jus pasireikšti.

Šįkart pratęsim seną, tradicinę užduotėlę, kuri nėra privaloma, bet mielai kviečiu visus prisidėti 🙂.

Užduotis: Per vote išsirinksime kalėdinę dainą ir ją turėsit sudainuoti. Ar įrašysit patys, ar dainuosit serve - nesvarbu. Svarbiausia, kad tai butūmėt jūs ir jūsų tikras balsas. Simple as that.

Dainų pasirinkimai: Frozen - let it go, We wish you a merry Christmas bei All I want for christmas is you. Vote vyksta iki gruodžio 5 dienos! (Vote vyksta ir Bachūrų projekto temoj, tad balsai bus sumuojami.)

Kas jum už tai? - Na pirmiausia, visa tai bus apkarpyta ir sudėta į vieną video (galėsit ir savo klipą atsiųst, jei norėsit), taip išvysit save bei kitus dainininkus. Taip pat, bus ir tradicinių prizų. Kiekvienam prisidėjusiam - automatiškai bus uzdėtas VIP 1-2 mėnesiams. Geriausi dainininkai gaus ADMIN, o jeigu tikrai nustebinsit -nepagailėsiu ir Case raktų arba kitu šposų dėl jūsų. 😉

Taigi, jeigu domina ir norite prisidėti, paliekat čia komentarą arba rašot man asmeniškai į pm. MANO PROFILIS:



P.S., padainavę galit susimažinti savo bausmes kalėdų proga, todėl tai yra puiki galimybė mutintiems arba banintiems iki švenčių sugrįžti į projektą.
;)

Praeitų metų karaokės video 

Redagavo: Efka, Bullzai.

  • Lovin' it 1
  • Patinka 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Kalėdinių dainų tikrai daugiau nei vote :/ Laisvai galėčiau, bet ne mano dainos :/ 

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

9 minutes ago, DCRE said:

Kalėdinių dainų tikrai daugiau nei vote :/ Laisvai galėčiau, bet ne mano dainos :/ 

Pakoreguosim kad butu tavo. Ir tik sitam forume taip lievai su balsais. Bachuru forume jau 20+ prabalsuota.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Copy paste ir bachūruose padaryk, tvarkingesnė tema atrodys :D, čia jau ištaisytos klaidos.. Ir tai, man kainavo!! :D

  • Patinka 2

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Nesijaucia kad kalediskai nusiteikus tavo chebra butu :/. Ten kazkokia panike is tavo servo norejo dainuot, po to apsigalvojo kai daina pamate 😂

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Guest
Ši tema yra užrakinta.

×
×
  • Create New...