Jump to content
Sign in to follow this  
Deficitas.

CSGO JB netvarka

Recommended Posts

Šiandien, apie 18:30, vimo csgo jb serveryje, žemėlapyje spy_vs_spy vyko didžiulė netvarka, kai į pareigūnų gretas suėjo dalis žaidėjų, kurie pagal mane nebuvo skaitę taisyklių, arba ignoruojantys jas išdarinėjo nesąmones. Buvo pridaryta pilna freekillų, ir tai tesėsi keletą raundų iki žemėlapio keitimo. Kai buvo klausiami, už ką nusiženginėjo taisyklėmis, jie arba praignoravo žinutes, arba elgėsi lyg viską būtų darę gerai. Tuo metu buvo prisijungęs serverio prižiūrėtojas Jeebis, bet turbūt turėjo asmeninių reikalų. nes žmogaus buvo prašoma padaryti tvarką, bet niekas nesikeitė.

P.S. po daug prašymų vienas iš pažeidėjų buvo nubaustas kitame žemėlapyje.

Vėliau (~20:00) serveris suklupo ir kaliniam atsispawninus buvo iškart duodami ginklai, serveris pavirto į skerdynes, nebuvo įmanoma vesti dienų.

Noriu tiesiog pranešti, į ką adminam reikėtų daugiau atsižvelgti ir norėčiau, kad nubaustumėte prasižengusius žmones, nes tokių atvejų serveryje netrūksta, todėl reikėtų pradėti kažką keisti.

Ačiū už dėmesį.

• Like 2

Man parašei, prašiau nurodyt laikus peržiūrėt, kad peržiūrėčiau demo... Tu ne sakei temą kursi.. Okay galvoju, bet nebūtų papraščiau man jei būtum parašęs laikus, negu čia atrodęs, kad mes administratoriai - tinginiaujam ir neprižiūrim serverio (Su šita tema tokį įspūdi sukeli (Gal dėl to, kad pastebėjau, kad sukūrei temą. Ir nori atrodyt kuo "pavyzdingesnis")) Na čia nukrypau nuo temos anyway. Peržiūrėsiu demo. Ir dabar iki galo nubausiu visus nenaudėlius! Ačiū už informaciją! 🙂 Gero žaidmo! 

• Kek 1

8 minutes ago, Echo said:

Man parašei, prašiau nurodyt laikus peržiūrėt, kad peržiūrėčiau demo... Tu ne sakei temą kursi.. Okay galvoju, bet nebūtų papraščiau man jei būtum parašęs laikus, negu čia atrodęs, kad mes administratoriai - tinginiaujam ir neprižiūrim serverio (Su šita tema tokį įspūdi sukeli (Gal dėl to, kad pastebėjau, kad sukūrei temą. Ir nori atrodyt kuo "pavyzdingesnis")) Na čia nukrypau nuo temos anyway. Peržiūrėsiu demo. Ir dabar iki galo nubausiu visus nenaudėlius! Ačiū už informaciją! 🙂 Gero žaidmo! 

😄 ne, tiesiog norėjau parašyt, kad labai dažnai, kai adminų nebūna servery, vyksta nesąmonių darymas, todėl norėjau tiesiog parašyt postą po šiandien matyto žaidimo. O dėl serverio adminų nieko pikto nenoriu sakyt, tiesiog, būna momentų, kada šiektiek apsileidžia, bet, visiem būna 😉 

Mes už? #Revoliuciją na o jei rimtai viskas tvarkoj adminai geri žaidėjai kartais sudurniuoja vieni aišku dar nesuaugo, na bet gal kažkada suaugs. 
Nesipeškit ir gyvenkit draugiškai. - Adijos Tijos - 
spirit[as]^ out for good. 👀

• Kek 1

Susirinko du durneliai Floppy ir Mellowas.
Užaukit pagaliau nieks niekam nelindo į šikną nebent jums kažkas tai lenda, mane pamatę nenustojat šnekėtis, jaučiu įsimylėjot gyvent negalit be manęs, žiūrėkit vakare neprisifantazuokit.
Visiem linksmiem žaidėjams linkiu viso ko geriausio jums 2 durneliams toliau likt durneliams užkariaukit cs:go pasaulį gal pasijusit geriau. 
Visus iškart užjaučiu dėl šių dviejų, duokit durniems kelią. 
PEACE neišgirsit daugiau apie mane būkit laimingi.

• Kek 1

Nesipeskit mielieji. Jeigu turite kokių nesutarimų, per PM arba discorda galimą išsiaiškinti juos @mellowhypeowhype @spiritas.

Dėkui už pastebėjimus @Deficitas. Serverio klaidos nuolatos yra tvarkomas, o dėl tvarkos rinksime būtent JB prižiūrėtojus, kurie žino ką ir kada reikia daryt, serveris visgi naujas, reikia dar truputėlį daugiau laiko 😊.

• Lovin' it 1
  • Like 2

19 valandas prieš , spiritas said:

Susirinko du durneliai Floppy ir Mellowas.
Užaukit pagaliau nieks niekam nelindo į šikną nebent jums kažkas tai lenda, mane pamatę nenustojat šnekėtis, jaučiu įsimylėjot gyvent negalit be manęs, žiūrėkit vakare neprisifantazuokit.
Visiem linksmiem žaidėjams linkiu viso ko geriausio jums 2 durneliams toliau likt durneliams užkariaukit cs:go pasaulį gal pasijusit geriau. 
Visus iškart užjaučiu dėl šių dviejų, duokit durniems kelią. 
PEACE neišgirsit daugiau apie mane būkit laimingi.

Na nereikia taip, mums visi žaidėjai svarbūs, o ypač kai turi JB patirties ir moka vesti dienas 😄 kartais tik ignoruot reikia vienus ar kitus žmogelius. 

Your content will need to be approved by a moderator

Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this