Jump to content
斯托納 // H4xy

FanQ - NORIU KAD BUTU ATSIZVELGTA.

Recommended Posts

Sveiki, esu nusivyles jusu priziuretoju, o nusivyles todel nes piknaudziauja admin komandomis p.s komanda buvo naudota mutinimui, voice/chat.

Mutina mane jailbreake, cia jauciasi jis visagalis ale, oj as cia adminas galiu daryt ka noriu, lauksiu tavo argumentu, kodel taip piknaudziauji.

P.S Nebuvo gautas nei vienas ispejimas.

Kiek skaiciau tavo anketa kai pildei forume i priziuretojus neatitinka tavo etiketo ka tu ten esi prirases.

P.S TU ESI SPEEDRUN priziuretojas, o ne jailbreak, tai kame cia reples ? 

1. Mute buvo temporary mute. 2. Mute buvo pakeistas i permanent mute. 3. Mute buvo pakeistas i 60min.

Tai kaip cia suprasti tokia tavo kombinacija ?

Stai pora sceenshotu.

 

mute perm.png

mute2.png

Redaguota 斯托納 // H4xy
  • Sniff Sniff 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Pirma karta izeidinejai dejau mute 30min poto pradejai stumti per chata kur irgi dejau 30min gag pasikeite map vistiek nesustojai stumti ir izeidineti mane tad uzdejau dar 60min mute lauksiu tavo irodymu kur uzdejau mute/gag seip sau 🙂 Perma mute netycia isejo ir buvo pakeistas is permos i 60min


 

20191105160856_1.jpg

Redaguota FanQ

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Dabar, FanQ said:

Perma buvo netyciai padarytas poto pakeiciau i 60min 🙂 ir gag 30min
Stai vienas screen kai uzdejau tau 60min mute ir pradejai stumti ant manes per chat:

 

20191105160856_1.jpg

neiskaitomas tavo screenshotas. nieko nematau.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Paaiskinai kodel gavau gag. Noriu paaiskinimo kodel gavau mute. Ir neatsakei kodel JB atsovauji savo priziuretojo pareigas. gi tu ten surferis, tai kam cia kisi ta savo nosi ?

 

----- LAUKIU ATSAKYMU.

Redaguota 斯托納 // H4xy
  • Kek 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Kada tai įvyko, gal gali papasakot. Peržiūrėčiau demo (Jei tai įvyko šiandien dienose. Jei ne rasim kitaip 🙂 🙂 

Redaguota Echo

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

1 minute prieš, 斯托納 // H4xy said:

siandien pries koki 30min gal 😄

Truputėlį kantrybės. Einu demo peržiūrėt tada 😉

  • Patinka 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

O ką per provokacijas girdžiu iš tavęs pirma? Taip prižiūrėtoją perspėjau, bus pakalbėta dar po viso šito jovalo, kad kitą kart perspėtų tokius veikėjus, ir pasimokysim etiketo.🙂 Esmė, kad pats išprovokavai visą tai, negana to po mute'o "Recconect'o" atėjus į serverį palaukei kol prisijunks FanQ vėl ir pradėjai įžeidinėti. Mano akim tai tikrai žema, kai žmogus atėjas į serverį išprovokuoja situaciją, ir paskui bėga skūstis į forumą... Na argi tai gražus gestas iš pačio tavęs? Taip prižiūrėtojo elgsena ne pati geriausia irgi parodyta, bet čia kita kelio pusė 😄 Su juo asmeniškai ir griežtai bus pakalbėta... Bet grįžtant prie temos, kad ir kokia apmaudi ši tema, bet bausmės lieka 😉 Gero žaidimo! 

Redaguota Echo
  • Lovin' it 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

29 minutes prieš, Echo said:

O ką per provokacijas girdžiu iš tavęs pirma? Taip prižiūrėtoją perspėjau, bus pakalbėta dar po viso šito jovalo, kad kitą kart perspėtų tokius veikėjus, ir pasimokysim etiketo.🙂 Esmė, kad pats išprovokavai visą tai, negana to po mute'o "Recconect'o" atėjus į serverį palaukei kol prisijunks FanQ vėl ir pradėjai įžeidinėti. Mano akim tai tikrai žema, kai žmogus atėjas į serverį išprovokuoja situaciją, ir paskui bėga skūstis į forumą... Na argi tai gražus gestas iš pačio tavęs? Taip prižiūrėtojo elgsena ne pati geriausia irgi parodyta, bet čia kita kelio pusė 😄 Su juo asmeniškai ir griežtai bus pakalbėta... Bet grįžtant prie temos, kad ir kokia apmaudi ši tema, bet bausmės lieka 😉 Gero žaidimo! 

Kaip ir eiline diena ofice.. Norejau biski paprikolint, bet va biski perspaude bahuriukas, tai ir atsiradau cia, nieko asmenisko gal jis ir normalus, bet grieztai ima valdzia 😄 . P.S Serverio zaidejei zino kad pas mane linksmi plauciai 😉

  • Patinka 1
  • Nepatinka 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Guest
Ši tema yra užrakinta.

×
×
  • Create New...