Jump to content
Prappo

Tiesiai šviesiai

Recommended Posts

Tigrė tikrai nenusipelno prižiūrėtojo, yra daug įrodymų kai iš lempos mutina, vien dėl to, nes nepatinka tie žmonės jai. Tikrai atsiras komentaruose žmonių kurie pritars. 🙂

  • Nepatinka 7

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Oi prašyčiau, mute gavai po to kai pasakiau, kad nemiauktumėt į mikrofoną, nes tikrai užknisa. Iš vis gavai 30 min ir dar sugebi man akis kabint. 

Free mute aš nedalinu, visi mute būna su priežastim.

Tuo labiau, nerūpi man ar patinka man tas žmogus ar ne, už elgesį būna atitinkamos pasekmės.

Taip pat malonu būtų pamatyt visus tuos įrodymus, kurių yra daug.

  • Kek 1
  • Patinka 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Žiūrėk kaip kreipiesi, "seni". Yra žmonių, kurie paliudys, kad miaukei. Taip, kad dabar laukiu iš tavęs įrodymų 🙂

  • Patinka 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Prappo, is taves jokiu irodymu nereikia, amzinai be vote leidi muzika, amzinai nusisneki, izeidineji, kramtai kazka pasijunges mikrofona.. ne karta is manes esi mute gaves, tad as pilnai su Tigre sutinku.

  • Patinka 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Tokie va išsišokėliai dažniausiai patys būna išprovokuotojai situacijos, ir paskui bėga vaidinti "aukos" vaidmens į forumus, be jokių įrodymų ir t.t. Aš lieku kažkaip Tigrės pusėje, nes dar nemačiau jos "Free bausmių" kaip pats teigei 😉😄 

  • Patinka 3

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

20 hours ago, DCRE said:

Žiūrėk kaip kreipiesi, "seni". Yra žmonių, kurie paliudys, kad miaukei. Taip, kad dabar laukiu iš tavęs įrodymų 🙂

Bet tai kur logika, tu gali užmutinti ir man reikia kelti įrodymus 😄 Nu tipo nepaėmama man protu

  • Patinka 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

20 hours ago, Toresitas said:

Prappo, is taves jokiu irodymu nereikia, amzinai be vote leidi muzika, amzinai nusisneki, izeidineji, kramtai kazka pasijunges mikrofona.. ne karta is manes esi mute gaves, tad as pilnai su Tigre sutinku.

Nebeleidžiu muzikos šiaip ir nebekramtau nieko. Nu tai aš nesuprantu kame bėda yra jei tau nepatinka mano kalbama tema tai tiesiog mane užsimutint pats sau.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

1 hour ago, DCRE said:

@Prappo pats sakei, kad yra daug įrodymų. Tai kur jie?

Aš pirmas prašiau pateikti įrodymus, kad aš po įspėjimo miaukiau. Ir tu aišku kreipi temą, nes neturi jų. Tai turėk gėdos Urte

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Šią savaitę įstatysiu auto-demo rekordinimą. Galėsit stebėt kiekvieno map kiekvieną žaidėją, kas ką ir kada pasakė ar parašė. Kadangi matau nė vienas įrodymų nesiruošiat pateikt, pradėsiu aš pateikinėt juos, iki tol, nematau tikslo pilstyt iš tuščio į kiaurą. Tema rakinama.

  • Lovin' it 1
  • Patinka 4

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Guest
Ši tema yra užrakinta.

×
×
  • Create New...