Jump to content
...?...

Dėl naujo jb mepo teisyklių

Recommended Posts

Aš gavai banaVIMO.png.974f17f14497f0bba8148af5d16ee908.png

dėl to kad neturėjau mikrofono ir ėjau į CT, tarkim kas turėjo mikrofoną ir turėjo noro eiti į CT buvo tik 3 . Kaip nekeista rezultatas buvo CT-0 teroristai-6 Ar pagal teisykles mano bausmė buvo teisinga ?

Redaguota ...?...

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Kaip tu pravesi dieną, be mikrafono. Paaiškink man, gestų kalba, ar į chat'ą rašydamas? 🙂 

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Kad aš buvau nuėjas į ct tik ant 5min pažiūrėt ką ten gero taip tai manęs labai nedomina tuo ct būti esmė kad ne kiekvienas cetas turi pravest diena mano nuomone /:  svarbu kad persvarą būtų. Bet man tik įdomu ar ta bausmė buvo teisinga...? 

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

21 minutes ago, ...?... said:

Kad aš buvau nuėjas į ct tik ant 5min pažiūrėt ką ten gero taip tai manęs labai nedomina tuo ct būti esmė kad ne kiekvienas cetas turi pravest diena mano nuomone /:  svarbu kad persvarą būtų. Bet man tik įdomu ar ta bausmė buvo teisinga...? 

O ką darysi kai vienas liksi ct? Kaip pratęsi diena jei mic neturi, ir tai jei sakai tau tie ct nedomina kame išvis bėda? Nereikia net unban....

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Iš dalies tiesa, bet mane  domina bausmė ar teisina o šiaip supratau ką nori pasakyti. 

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Jei kažkuris prižiūrėtojas paklausė ar šneki ir tu atsakei ne tai jie gali dėt ban kad ir perma pagal mane nes visi ct turi tureti mikrofoną 

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Šneku apie ct ban ne servo btw 😄

Redaguota FanQ

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Nū supratau viską, bet manau kad tu ct daug nebus ir teroristai labai dažnai laimės taigi mano manymu teisyklės nelabai geros bet aš tik norėjau pasiteirauti dal bausmės todėl daugiau klausimų neturėsiu /: ...... Ačiū 

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

2 valandas prieš , ...?... said:

Nū supratau viską, bet manau kad tu ct daug nebus ir teroristai labai dažnai laimės taigi mano manymu teisyklės nelabai geros bet aš tik norėjau pasiteirauti dal bausmės todėl daugiau klausimų neturėsiu /: ...... Ačiū 

O ką siūlai, chat'u vest dienas (rašydamas, dieną vesi? ) 😄

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Dieve, gi zmogus sako suprato ka blogai padare, apie perm bana kalba eina. Kas per debilas sumaste kad tai gera ideja VISAM laikui ismest zmogu is projekto kad jis be mikrafo lol?

@Kingspaw @Bullzai atbaninkit, jau faktas kad pasimokino 

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

9 valandas prieš , Deivius1 said:

Dieve, gi zmogus sako suprato ka blogai padare, apie perm bana kalba eina. Kas per debilas sumaste kad tai gera ideja VISAM laikui ismest zmogu is projekto kad jis be mikrafo lol?

@Kingspaw @Bullzai atbaninkit, jau faktas kad pasimokino 

Čia kalba eina ne apie baną prisijungimui į serverius, o apie draudimą jungtis į CT komandą. Ir kaip mellow pakomentavo, besiskundžiančiam asmeniui nebegalioja ir tas draudimas jau.

  • Patinka 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Guest
Ši tema yra užrakinta.

×
×
  • Create New...