Jump to content
Bullzai

CS:GO Prižiūrėtojai ir info kandidatam

Recommended Posts

On 2023-06-23 at 23:33, oxonomy said:

 1. Jūsų Nick žaidime, amžius, bei nuoroda į jūsų Steam profilį.

 2. Trumpai aprašykite save. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju arba pagalba?

  • Nors ir projekte esu neseniai, bet turiu sukaupęs pakankamai patirties ankstesniuose projektuose ir per visą šį laiką, kurį praleidau serveryje, perpratau esmę, projekto viziją ir todėl noriu pridėti ir savo dalį. Esu labai dažnai pasiekiamas, sukalbamas ir ieškantis kompromisų, bet tuo pačiu ir palaikantis tvarką.

 3. Ar esate kada nors buvę administratoriumi? Jei taip, kur?

  • Žinoma, buvusiame nwk projekte

 4. Kurio Vimo.lt serverio prižiūrėtoju/Pagalba norėtumėte tapti?

  • Jailbreak

 5. Kaip dar žadate prisidėti prie projekto be tvarkos prižiūrėjimo?

  • Be tvarkos prižiūrėjimo ir esant laisvam laikui mielai prisidėčiau prie renginių organizavimo ar projekto plėtros.

 6. Galbūt jus rekomenduoja kažkuris iš esamų prižiūrėtojų? (+rep)? (Čia galite parašyti jo Nick)

  • Kaip ir ne

Sveikas. Tavo aktyvumas siu 2 menesiu tikrai geras ir tinkamas, bet kaip ir pats minejai, esi projekte truputi per trumpai.

Jei sugebesi islaikyti toki aktyvuma kaip dabar, susipazinsi su publika, priziuretojais, susidraugausi su visais, manau tikrai puikus sansai kad per kita atranka priziuretoju turesi sansa prisijungt prie musu kolektyvo.

Aciu tau uz anketa ir tikimes tave toliau matyti serveriose

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

On 2023-06-24 at 14:10, Balandėliai said:

1. Jūsų Nick žaidime, amžius, bei nuoroda į jūsų Steam profilį.

 2. Trumpai aprašykite save. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju arba pagalba?

  • Šį serverį suradau norėdamas prisiminti senus gerus laikus žaidžiant jailbreak'o serverius 1.6 counterstrik'e. Praleidęs laiko jūsų serveriuose, suradau daug gerų žmonių su kuriais bendrauju ir už projekto ribų. Noriu prisidėti prie komandos, nes matau kiek daug motyvacijos turi visas Vimo kolektyvas ir kaip stengiasi išlaikyti šį projektą gyvą bei klestintį. Tapęs nariu pasistengčiau nors dalelę darbo sumažinti nuo kiekvieno pečių.

 3. Ar esate kada nors buvę administratoriumi? Jei taip, kur?

  • Ne.

 4. Kurio Vimo.lt serverio prižiūrėtoju/Pagalba norėtumėte tapti?

  • Fun (Daugiausia laiko praleista jailbreak'e).

 5. Kaip dar žadate prisidėti prie projekto be tvarkos prižiūrėjimo?

  • Event'ų idėjų generavimas, organizavimas bei prižiūrėjimas. Jailbreak serveryje įdomesnių dienų/žaidimų sugalvojimas, jų įgyvendinimas bei, jei tam būtų poreikis, jų taisyklių aprašymas forum'e.

 6. Galbūt jus rekomenduoja kažkuris iš esamų prižiūrėtojų? (+rep)? (Čia galite parašyti jo Nick)

  • Nieko asmeniškai neklausiau.

Tavo aktyvumas kazkada 19-21 metais tikrai buvo tobulas

 image.png.fec462b0f5b32fc228b8792a560b2f37.png

 

Bet siais metais tesi prazaides pas mus tik apie 50h. (Tiek dazniausiai priziuretojai per 1.5-2 men turi surinkti).

Ka turi apie tai pakomentuoti?

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

2 valandas prieš , Deivius1 said:

Tavo aktyvumas kazkada 19-21 metais tikrai buvo tobulas

 image.png.fec462b0f5b32fc228b8792a560b2f37.png

 

Bet siais metais tesi prazaides pas mus tik apie 50h. (Tiek dazniausiai priziuretojai per 1.5-2 men turi surinkti).

Ka turi apie tai pakomentuoti?

 Dėl asmeninių reikalų buvau nustojęs žaisti. Grįžau į serverį prisiminęs pilno juoko praleistus vakarus. Išgirdęs apie skelbimą, kad ieškomi nauji prižiūrėtojai, ir pažiūrėjus, kad nėra daug aplikacijų, nusprendžiau pats pretenduoti. Na, o dėl aktyvumo kitaip ir neįrodysiu kaip pražaidžiant daugiau valandų šiais metais. Jei visi kiti kriterijai tiko/kiti prižiūrėtojai neturi nusiskundimų, pabandysiu laimę kiek vėliau. 🙂

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

42 minutes prieš, Balandėliai said:

 Dėl asmeninių reikalų buvau nustojęs žaisti. Grįžau į serverį prisiminęs pilno juoko praleistus vakarus. Išgirdęs apie skelbimą, kad ieškomi nauji prižiūrėtojai, ir pažiūrėjus, kad nėra daug aplikacijų, nusprendžiau pats pretenduoti. Na, o dėl aktyvumo kitaip ir neįrodysiu kaip pražaidžiant daugiau valandų šiais metais. Jei visi kiti kriterijai tiko/kiti prižiūrėtojai neturi nusiskundimų, pabandysiu laimę kiek vėliau. 🙂

Dekui uz atviruma. Matome kad esi rimtas kandidatas. Jei nepavyktu rasti padoriu priziuretoju, dar karta apsvarstysiem tavo anketa, tai pilnai jos neatmetame, bet jei prisirinktum valandu, tavo sasnsai tikrai butu daug geresni. 

Jei kas, duosiu zinoti kaip kas. Sekmes

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

 1. Jūsų Nick žaidime, amžius, bei nuoroda į jūsų Steam profilį.

 2. Trumpai aprašykite save. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju arba pagalba?

  • Esu draugiškas, patikimas bei nuoširdus žmogus. Laisvalaikiu mėgstu žaisti kompiuterinius žaidimus. CSGO yra žaidimas, kurį šiuo metu žaidžiu dažniausiai, ir žaidžiu tik tais Vimo serveriuose. Nuolat stengiuosi, kad serveriai būtų tvarkingi, nes manau, kad dauguma žmonių gerbia tvarką, o jei kas nors nesutaria, net ir administratoriai, visada pasirūpinu, kad būtų pasiektas kompromisas. Kiekvienas žaidėjas turi būti atsakingas, pagarbus ir atsidavęs laikytis administracijos vadovybės ar pačių administracijos narių nustatytų taisyklių. Noriu būti prižiūrėtojas, nes mėgstu bendrauti su kitais žaidėjais, palaikyti tvarką serveriuose bei užtikrinti, kad visi žaidėjai laikytųsi nustatytų taisyklių. Manau reikia ir padėti naujiems žaidėjams apsiprasti serveriuose, visada padėti jeigu nežino kokios komandos padėti ar šiaip tiesiog atsakyti į iškilusius klausimus, kurie yra susiję su serveriais, kuriuose aš norėčiau būti prižiurėtojas.

 3. Ar esate kada nors buvę administratoriumi? Jei taip, kur?

  • Ne, bet esu susipažinęs su visomis prižiurėtojų pareigybėmis ir atsakomybėmis.

 4. Kurio Vimo.lt serverio prižiūrėtoju/Pagalba norėtumėte tapti?

  • Norėčiau tapti 1v1 arba Deagle serverio prižiūrėtoju, nes tai yra vieni iš mano mėgstamiausių serverių, kuriuose praleidžiu daugiausiai laiko. Man patiktų bendrauti su kitais žaidėjais, palaikyti tvarką serveriuose ir užtikrinti, kad visi iki vieno laikytųsi nustatytų taisyklių.

 5. Kaip dar žadate prisidėti prie projekto be tvarkos prižiūrėjimo?

  • Padėsiu kurti naujas taisyklės, kurios dar labiau pagerins žaidimo kokybę serveriuose, padėsiu prižiurėtojams organizuoti įvairius renginius vykstančius serveriuose bei padėsiu administracijai visada padėti susitvarkyti su naujai atėjusiais žaidėjais, kuriems reikia apsiprasti, paaiškinti tam tikrus dalykus ar atsakyti į iškilusius klausimus.

 6. Galbūt jus rekomenduoja kažkuris iš esamų prižiūrėtojų? (+rep)? (Čia galite parašyti jo Nick)

  • Nelabai.
Redaguota ^6Mr.Pimpačkiukas

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

 1. Jūsų Nick žaidime, amžius, bei nuoroda į jūsų Steam profilį.

 2. Trumpai aprašykite save. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju arba pagalba?

  • Prižiūrėtoju noriu tapti dėl privilegijų kurias gaučiau su kuriomis galėčiau suteikti žmonėms pagalbą. 2 metus dirbau Fivem serveryje kaip administratorius tad žmonių spaudimas ar įžulumas man įtakos labai nedaro, mėgstu labai pagalbą kitiems žmonėms, būtent tai man suteikia džiaugsmą jog esu tas žmogus kuris padeda esant bėdoje.
  • Mano aktyvumas dažniausiai vakarais, pagrinde AWP only serveryje. Mėgstu kalbėtis su žmonėmis, bet nesu tas kuris lenda prie žmonių jog užmegzti pokalbį. Mėgstu tikrai bendrauti ir suteikti pagalbą jeigu tik jos reikia.

 3. Ar esate kada nors buvę administratoriumi? Jei taip, kur?

  • CSGO - ne, CS 1.6 esu turėjęs nebent adminą nieko daugiau. O iš administratoriaus pusės tai tik FIVEM 2metus pasiekiau vyr,mod pareigas.

 4. Kurio Vimo.lt serverio prižiūrėtoju/Pagalba norėtumėte tapti?

  • AWP, MIX, DEAGLE

 5. Kaip dar žadate prisidėti prie projekto be tvarkos prižiūrėjimo?

  • Mėgstu kurti, padėti, tad su renginiais galiu pilnai padėti, netgi jeigu būtų galimybė ir pats galbūt su kitų administratoriu pagalba kada sugalvočiau padaryti renginį, bet prieš tai norėtųsi pažiūrėti iš šono kaip tai yra daroma ir kokios yra galimybės.
  • Padėti galiu ir su demo stebėjimais, bugų atradimais, naujų sistemų testavimais. (Dėl demo tik nesu tikras kaip juos peržiūrėti, tad jeigu ties tuo reikėtų pagalbos tai pirma gausit jūs man padėt), bet tai su mielu noru daryčiau.

 6. Galbūt jus rekomenduoja kažkuris iš esamų prižiūrėtojų? (+rep)? (Čia galite parašyti jo Nick)

  • Taip tiesiogiai turbūt nei su vienu iš esamų prižiūrėtoju nebendrauju.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

1. Jūsų Nick žaidime, amžius, bei nuoroda į jūsų Steam profilį.

 2. Trumpai aprašykite save. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju arba pagalba?

  • Atsakymas: Sveiki esu vardu Edvardas, bet galit vadint Edva. Esu draugiškas, sąžiningas, sumaningas ir charizmatiškas .Šiame projekte esu praleidęs jau 284.1h, esu susibendravęs su nemažai žmogeliukų kurie yra labai draugiški ir kartu leidžiam laiką public'uose/Mix'uose ir t.t, prie kompiuterio būna dienų praleidžiu labai ilgai būna dienų kad nelabai daug, bet manau minimumas mėnesio būtų. Taipogi noriu tapti prižiūrėtoju, dėl jų nepakankamumo tam tikru laiku, kaip būna mixai, public, deagle ir t.t susirnkę žmonės būna atvejis kai aplamai nėra administracijos ir niekas nieko negali padaryt dėl piktnaudžiautojų, prisidėti prie projekto kokybės ir dirbti komandišką darbą♥ 

 3. Ar esate kada nors buvę administratoriumi? Jei taip, kur?

  • Atsakymas: Taip esu buvęs administratorium ir kituose žaidimų bendruomenėse, labiausiai mūsų seniausiam pamėgtam Counter-Strike 1.6 žaidime.

 4. Kurio Vimo.lt serverio prižiūrėtoju/Pagalba norėtumėte tapti?

  • Atsakymas: Public/Mix/Awp

 5. Kaip dar žadate prisidėti prie projekto be tvarkos prižiūrėjimo?

  • Atsakymas: Plėtra

 6. Galbūt jūs rekomenduojat kažkuri iš esamų prižiūrėtojų? (+rep)? (Čia galite parašyti jo Nick)

  • Atsakymas: Ką ką rekomenduočiau iš esamų prižiūrėtojų tai Pokimona, o taip tai ir Trolis mldc

 

iiui  -  Sotke

Redaguota ⚡sotke🍀

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

1. Jūsų Nick žaidime, amžius, bei nuoroda į jūsų Steam profilį.

 2. Trumpai aprašykite save. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju arba pagalba?

  • Vimo pradejau zaisti 2020, prapuoliau pries mazdaug pusantru metu laiko nes buvo prasideje paskutiniai egzaminai ir nes isnyko support-pagalba. Bet sugryztu vel i projekta, jau virs 200h valandu per visai trumpa laika, priziuretoju noriu tapti nes vel sugryztu i projekta ir kiek mane zmones prisimena anksciau, visada budavau su Spec-Adminu ir palaikydavau tvarka serveriuose.

 3. Ar esate kada nors buvę administratoriumi? Jei taip, kur?

  • Esu buves cia Support-Pagalba, dar visokiuose random projektuose helperis ar adminas. Siuo metu esu Lead Helper vienam projekte (ne CSGO) kur main discord serveryje yra virs 500k memberiu, o pagalbos discorde 23k. Jeigu reikia proof koks discordas galiu imesti i PM.

 4. Kurio Vimo.lt serverio prižiūrėtoju/Pagalba norėtumėte tapti?

  • AWP, Deagle ir Public

 5. Kaip dar žadate prisidėti prie projekto be tvarkos prižiūrėjimo?

  • Bendravimas su kitais, eventu rengimas (paveldejimas is Nepasimesk 😇). 

 6. Galbūt jus rekomenduoja kažkuris iš esamų prižiūrėtojų? (+rep)? (Čia galite parašyti jo Nick)

  • Kaip ir minejau, zaidziau cia anksciau, tai gal senesni priziuretojai, zmones is support-pagalba (kaip jis dar buvo) ir kiti kurie su manim sueidavo,  mane zinodavo is discordo ar siaip serveriu. (+REP - Meskenas, Wolf)
Redaguota AsEsuGxt

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

On 5/23/2017 at 9:17 PM, Bullzai said:

Reikia skubios prižiūrėtojo pagalbos? Mus gali rasti vimo.lt discorde: www.discord.io/Vimo

Šio metu ieškome:
- 2 Prižiūrėtojo Surf Serveriuose
- 1 Prižiūrėtojo Public Serveriuose (1v1/deagle/awp, ne Public)
- 1 Prižiūrėtojo Fun'o Serveriuose 


 

Anketas rašykite šioje temoje. Kandidatuoti gali asmenys tik nuo 17+ metų.

 1. Jūsų Nick žaidime, amžius, bei nuoroda į jūsų Steam profilį.

  • Atsakymas

 2. Trumpai aprašykite save. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju arba pagalba?

  • Atsakymas

 3. Ar esate kada nors buvę administratoriumi? Jei taip, kur?

  • Atsakymas

 4. Kurio Vimo.lt serverio prižiūrėtoju/Pagalba norėtumėte tapti?

  • Atsakymas

 5. Kaip dar žadate prisidėti prie projekto be tvarkos prižiūrėjimo?

  • Atsakymas

 6. Galbūt jus rekomenduoja kažkuris iš esamų prižiūrėtojų? (+rep)? (Čia galite parašyti jo Nick)

  • Atsakymas


Bus vertinamas jūsų aktyvumas, bausmės iš anksčiau, žinomumas bei nuomonė apie jus iš projekto žaidėjų pusės.
Tapus prižiūrėtojų bus suteiktas 30-90 dienų bandomasis laikotarpis per kurį vertinsime jūsų atliekamą darbą.
Šiuo metu privilegijos gali būti bet kada atimtos be jokio perspėjimo.

Prižiūrėtojo pareigos nėra tik prižiūrėti servus, taipogi turėsite:
Turėsite aktyviai dalyvauti diskusijose Discorde/Steame, padėti su demo peržiūrėjimu, turnyrais, eventais ar kita veikla. Turėsite tikrąja to žodžio prasme tapti projekto dalimi ir parodyti, kad prižiūrėtojas tai nėra tiesiog "SpecAdminas", o tai atsidavęs projektui žmogus. Manai susitvarkysi?

addtext_com_MTI1MjUxNDc4MTk.thumb.jpg.9355041b62044557c3a42166721a9c5c.jpg
 

 

Steam nick - Forum nick

Bullzai - Bullzai
Steam profilis

Projekto savininkas - Owner - Atsakingas už projekto plėtrą, viską.

Kingspaw - Kingspaw 
Steam profilis
Direktorius - Pagr admin. - Atsakingas už projekto viziją, rinkodarą, naujinimus, konkursus.

DaTroller Deivius1
Steam profilis
Pagr Admin. - Atsakingas už 
 prižiūrėtojų komandą, Soc. tinklus, Eventus, turnyrus, renginius

∫ Leftas(x) - Leftas
Steam profilis

Pagr Admin. - Atsakingas už komunikacija, Serveriu veiklą.

_ __ _ __ ________ __ _ __ _
 

Surf Classic/Training Surf bei Speedrun Prižiūrėtojai  

Ka$haras 
Donce
Xaba
迪克 Nerka ツ
Vycka (Liuxas)
Mariukas (Savas)


Public WC3, 1v1, Awp ir Deagle servo prižiūrėtojai;  

Laimutis < 3
Edgaras
Pawel
Falc0n

Vice.
fActory

Nepasimesk
Smailas
LuKaSo么 ク ネ
BetaVersion
Marionette
QiK
Kungfucijus
Lukiss
Blaivus
Kačiukas

Fun   - Jailbreak. Multigames bei Hide and seek prižiūrėtojai;  
Moi'zy
Monstralia997
✘ EchO☂ 
JeffKiller
Erniux

Kawabird
Foodlover
Kovalski
GotSnow

 

Reik skubios prižiūrėtojo pagalbos? Mus gali rast vimo.lt discorde. www.discord.io/Vimo

1. Jūsų Nick žaidime, amžius, bei nuoroda į jūsų Steam profilį.

Dabar Hail>?>,  bet daugiau žinomas kaip Drez3z (https://steamcommunity.com/profiles/76561199117379723/)  17metų.

 2. Trumpai aprašykite save. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju arba pagalba?

Vimo projekte žaidžiu +- nuo 2019metų. Per tą laiką esu gavęs pakankamai tiek ir mute tiek ir gaggu, esu turėjas ir spec ir admin ir VIP ne kartą. Per visą pražaista laiką esu sutikes tiek Cheateriu tiek 15metų neturinčiu žmonių,bei nepagarbių, tuo metu man budavo nesmagu ir nefaina žaisti dėl tokių žaidėju. Tad ateinančiams naujiems žaidėjams į projektą norėčiau padėti jaustis puikiai ir  jausti malonumą žaidžiant projekte. Taip pat noriu paminėti jog turiu pats VAC, prieš 960d. tai yra daugiau nei 2,5m. Suprantu, kad tai buvo blogai, nes ne tik negalėjau žaisti projekte, bet nei tobulėjau žaidime, nei turėjau draugų kurie norėtu žaisti su manimi. Taip pat esu pora kartų netekęs SPEC. Per įsivaizdavima jog esu visagalis. Well praeitis yra praeitis jos pakeisti negaliu, bet galiu nulemti ateitį:)

 3. Ar esate kada nors buvę administratoriumi? Jei taip, kur?

  • administratoriumi nesu buvęs, tik spec bei admin

 4. Kurio Vimo.lt serverio prižiūrėtoju/Pagalba norėtumėte tapti?

  • Fun, bet tinka ir public

 5. Kaip dar žadate prisidėti prie projekto be tvarkos prižiūrėjimo?

  • Kadangi Vimo projekte pradėjau žaisti nuo WC3 serverio, norėčiau jį atgaivinti, kad vėl rinktusi bent 15 žmonių minimum su visokiais event'ais ir t.t. Tuo pačiu galėčiau padėti vesti visokius event, bei pradėti daryti turinį iš Vimo serverio ir jį reklamuoti (pabrežiu, PRADĖTI)

 6. Galbūt jus rekomenduoja kažkuris iš esamų prižiūrėtojų? (+rep)? (Čia galite parašyti jo Nick)

  • dėja..

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

On 2023-08-20 at 21:31, Drez3z` said:

1. Jūsų Nick žaidime, amžius, bei nuoroda į jūsų Steam profilį.

Dabar Hail>?>,  bet daugiau žinomas kaip Drez3z (https://steamcommunity.com/profiles/76561199117379723/)  17metų.

 2. Trumpai aprašykite save. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju arba pagalba?

Vimo projekte žaidžiu +- nuo 2019metų. Per tą laiką esu gavęs pakankamai tiek ir mute tiek ir gaggu, esu turėjas ir spec ir admin ir VIP ne kartą. Per visą pražaista laiką esu sutikes tiek Cheateriu tiek 15metų neturinčiu žmonių,bei nepagarbių, tuo metu man budavo nesmagu ir nefaina žaisti dėl tokių žaidėju. Tad ateinančiams naujiems žaidėjams į projektą norėčiau padėti jaustis puikiai ir  jausti malonumą žaidžiant projekte. Taip pat noriu paminėti jog turiu pats VAC, prieš 960d. tai yra daugiau nei 2,5m. Suprantu, kad tai buvo blogai, nes ne tik negalėjau žaisti projekte, bet nei tobulėjau žaidime, nei turėjau draugų kurie norėtu žaisti su manimi. Taip pat esu pora kartų netekęs SPEC. Per įsivaizdavima jog esu visagalis. Well praeitis yra praeitis jos pakeisti negaliu, bet galiu nulemti ateitį:)

 3. Ar esate kada nors buvę administratoriumi? Jei taip, kur?

  • administratoriumi nesu buvęs, tik spec bei admin

 4. Kurio Vimo.lt serverio prižiūrėtoju/Pagalba norėtumėte tapti?

  • Fun, bet tinka ir public

 5. Kaip dar žadate prisidėti prie projekto be tvarkos prižiūrėjimo?

  • Kadangi Vimo projekte pradėjau žaisti nuo WC3 serverio, norėčiau jį atgaivinti, kad vėl rinktusi bent 15 žmonių minimum su visokiais event'ais ir t.t. Tuo pačiu galėčiau padėti vesti visokius event, bei pradėti daryti turinį iš Vimo serverio ir jį reklamuoti (pabrežiu, PRADĖTI)

 6. Galbūt jus rekomenduoja kažkuris iš esamų prižiūrėtojų? (+rep)? (Čia galite parašyti jo Nick)

  • dėja..

Nereik visos temos quetinti...

+

image.png.6feb11f69a0c2ca95d636c25601281e4.png

 

atmesta.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Atsakyti

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...