Jump to content
Swagger69

Pasiūlymas del admin/sadmin/priz

Recommended Posts

Sveiki,skaitytojai norėjau pasireikšti,kad admin ir super admin ar prižiurėtojai turėtu pagarbiau kalbeti su žaidėjais/naujokais/vipais.Nes kiek mačiau nei vienas nebuvo labai draugiškas iš tu sostu.Aš nesakau,kad jie siuncia n* ar panašiai tik prašau,kad draugiškesni butu.Nes Admin/priz/vip/žaidėjai palaiko šito serverio pagrinda.Ir nelabai norėtume,kad po biški išnyktu šitas nuostabus serveris.Nes tikrai pavyzdžui mane katik dalbajobu pavadino priz nelabai gera:) Viskas i Ignis žmogau jei aš komentuoju and kitu žmoniu postu,kad pritariu ir pnš nera spam.Aš išsakau savo nuomone o tu mane dalbajobu išvadinai.Nelinksma

P.S:Sorry meginu rašyti su lietuviškom raidėm nepykit labai.

Kas pritariate?

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Kaip jau rašiau seniau, būti geru serverio prižiūrėtoju ar adminu - lyg būti geru tėtuku, kuris myli savo vaikučius ir nori jiems geriausio, bet pabara kai reikia.  

Admin pareigos nereiškia, kad tampi viršesnis kitų atžvilgiu (na tik šiek tiek :p). Admin pareigos reiškia, kad palaikai tvarką ir pats laikaisi taisyklių. 

 

p.s. puiku, jos stengiesi rašyti lietuviškai. 

 

image.png.ad477ce74232542e7599213e9db91fb2.png

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

nu tai nespammink ir kiti bus apie tave teigiamos nuomonės, nemanai? koks tikslas išreikšti savo nuomonę parašant tik šį smailą - :D, tuo labiau į 2-ių mėnesių senumo temas, kurios jau senai išspręstos.

  • Lovin' it 2
  • Patinka 2

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Atsakyti

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...