Jump to content
TopSportas

Del SpecAdminų

Recommended Posts

Sveiki Bulzai kreipiuosi i jus dėl vieno elementaraus dalyko. Pvz Vimo Surf+Pub Tikrai Spec Adminai neatlieka savo pareigu ir naudojasi. Pareigomis isisukinėjimas nuo Mute: Kjp šiandien Nelson Gavo 3 Įspėjimus Ir Still aš adminas negaliu nieko padaryti,nes jie turi neliečiamybe. Tai jei galite panaikinkit tuos SpecAdmin interesus Nes kartais adminai geriau pareigas atlieka negu tiepatys spec Adminai As galiu kada nurecordinti ir atsiusti jum  kaip įrodyma, kad taip ištikrūjų vyksta. Sekmės :)

  • Nepatinka 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

1. nezinau del to zmogaus apie kuri tu cia sneki , bet kita karta padaryk irodymus ir jis bus nubaustas :)

2. del super admin , tiesiog noriu pasakyt , kad admin ir s.admin yra galima sakyt indentiski tik , kad s.admin turi pora papildomu komandu pvz : "slap , slay , kick , slap"  ir daug kitu . Ir kas be ko imuniteta (nelieciamuma) . 

 

sig.php?player_id=167139&background=rand

  • Nepatinka 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Dabar paklausyk as nekalbu apie butent ta žmogų. Dabar pavizdys As adminas mane uzmutina SpecAdmin, taip as atsimutinti specadmin negaliu,viskas tvarkoi, bett Kjp specAdmin nusižengia as negaliu jo Užmutint ir jie mazinas turintys Neliečiamuma kad kzkp sudas sakyciau

 

  • Nepatinka 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Įrašai demo, tikrai nėra sunku, įkeli į forumą ir patikėk manim, greit pasibaigs jo cirkai.

  • Lovin' it 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Kodėl taip nemandagiai? Žmogus tiesiog išreiškė savo nuomonę kaip ir tu sukūręs šia temą, nereikėtų taip užsipulti, galima ir gražiai šnekėti.

P.s Danny nesistenk* karma čia biški.:D

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

2 hours ago, Tomas said:

Kodėl taip nemandagiai? Žmogus tiesiog išreiškė savo nuomonę kaip ir tu sukūręs šia temą, nereikėtų taip užsipulti, galima ir gražiai šnekėti.

P.s Danny nesistenk* karma čia biški.:D

My bad :D mažiau iš telefono reikia rašyt tada :D  na svarbu žmogus bent mintį pagavo

  • Patinka 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Labas Vakaras! Matau, kad aš šioje temoje esu paminėtas. Siūlyčiau tau nesikankinti ir įkelti demo, nes jeigu laužisies kaip panelė, tai ir toliau nieko nepakeisi. :) GL

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

2 hours ago, EDWARD ONE TAP. said:

Labas Vakaras! Matau, kad aš šioje temoje esu paminėtas. Siūlyčiau tau nesikankinti ir įkelti demo, nes jeigu laužisies kaip panelė, tai ir toliau nieko nepakeisi. :) GL

Teisingai pasakyta.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Jėzus. Dėl tokių menkniekių kurti temas? Taip spec.adminai turi įmunitetą, tačiau prižiūrėtojai visada gali juos užmutinti ar k.t. Tereikia pakviesti į draugus - ir visada ateisiu prižiūrėti tvarkos. Kurdami tokias temas - nieko nepakeisit.

 

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Tai kad tu pats for free gagus duodi ir mutus. As pats ADMIN esu ir viska darau pagal taisykles. Tai tu pradziai persiskaityk taisykles o tada kalbek... Cia tik pasiulimas...

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Guest
Ši tema yra užrakinta.

×
×
  • Create New...